Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

přenos dat do intrastatu

Autor cedeon 
přenos dat do intrastatu
23. 03. 2012 09:48
Vážený pane Otcovský,



Prosím Vás o radu. Ozvala se mi jedna firma , že chce zpracovávat v intrastatu asi 400 druhů zboží a že by mně to poslali v excelu ( s koncovkou xls.).

V jakém pořadí ( myslím tzv . menu – číslo řádku,kód zboží,stát odeslání,stát původu,kraj určení, ………atd. mně to mají poslíta v tom exelu , abych to co nejelegantněji vložil do programu intrastat ( NZ SERVIS).



Děkuji Vám za radu



zdraví

Milan Jedlička
Re: přenos dat do intrastatu
26. 03. 2012 13:18
Dobrý den,
v tuto chvíli není podstatné, v jakém pořadí budete mít sloupce v excelu, důležité bude aby toto pořadí bylo vždy naprosto stejné. Z tohoto excelového souboru se soubor uloží jako *.csv (oddělovač středník) a následně se nastaví import v intrastatu, který je variabilní. (toto nastavení provedete pouze jednou)

V samotné aplikaci následně budete pouze vytvářet nové hlášení a následně importovat data.

V případě nejasností mě kontaktujte emailem

Děkuji
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.