Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

doklad EUR.1

Autor MarGel 
doklad EUR.1
23. 08. 2011 07:42
Dobrý den, zajímalo by mne, kdy se konečně dočkáme možnosti vypisování dokladu EUR.1 v aplikaci POSTLINE. Zdá se mi hloupé držet dvě aplikace, kdy vypisuji jedny doklady jinde a ty druhé zase jinde což ....myslíte, že se tato skutečnost v brzké době změní ???
Děkuji za odpověď MarGel
Re: doklad EUR.1
25. 08. 2011 08:56
Dobrý den,
Tvorba EUR1 je první věc, která je na plánu implementace. Bohužel celní správa tento rok produkuje
takové množství změn, které vytěžují naše kapacity a na vylepšení aplikace zbývá velmi málo prostoru.
Doufám, že úpravy, které jsou naplánované k nasazení 4.10. budou do konce roku od celní správy poslední a
vznikne prostor na dodělání formuláře EUR 1 a ATR.
Re: doklad EUR.1
05. 03. 2012 15:13
Dobrý den
utekla zase nějaká doba od mého dotazu a tak kladu stejnou otázky, kdy můžeme očekávat možnost vystavování dokladu EUR.1 a AT.R v programu POSTLINE. Opravdu by bylo velice vítáno mít možnost, aby tato aplikace umožňovala vystavování uvedených dokladů. Děkuji za odpověď. Martin Geletka
Re: doklad EUR.1
14. 03. 2012 14:36
Dobrý den,
uvolněno v aktuální verzi aplikace.
Re: doklad EUR.1
19. 03. 2012 07:49
Dobrý den to zní zajímavě jen mi není jasné zda je to už součástí POSTLINE a něco mi uteklo a nebo se to teprve doplní do další aktualizace.
Děkuji za odpovd
Re: doklad EUR.1
19. 03. 2012 13:47
Dobrý den,
ano je to jiz v POSTLINE verze 5.8.0., která je vystavena na našem webu.
Re: doklad EUR.1
20. 03. 2012 17:52
Dobrý den pane Otcovský
novou verzi jsem stáhl děkuji je to fajn jen mám několik dotazů k dokladu EUR.1 jedná se mi hlavně o zadní stranu, kde postrádám údaje o firmě, dále se mi jedná o odst. PROHLAŠUJI, že zboží ......
nevím teda jaké mají zkušenosti ostatní, ale na našem CU je zavedeno co kde má být napsáno a já jsem se toho nedopátral, kam mohu uvádět potřebné údaje. existuje prosím nějaké řešení ???? Děkuji
Re: doklad EUR.1
21. 03. 2012 13:49
Dobrý den,
nastavení zadní strany (preferenční věty) je možné provést v menu nastavení / tlačítko "Nastavení EUR1" Většinou je tato věta stále stejná a proto je v nastavení, aby bylo možné využívat jednotně.
Re: doklad EUR.1
26. 03. 2012 11:21
Dobrý den, tak jsem se sice na to koukl, ale moc mi to nemaká - v EJSD to bylo jasné co kam přijde a co se kde tiskne tady tomu moc nerozumím..pokud by to šlo, tak Vám zašlu kopii dokladu EUR.1, aby jste viděl co kam musím psát Děkuji
Re: doklad EUR.1
26. 03. 2012 13:09
Ok pošlete budu rád.

otcovsky@nzservis.cz
Re: doklad EUR.1
29. 03. 2012 07:49
Dobrý den, doklad jsem Vám zaslal, tak uvidíte jestli se s tím dá něco dělat.
Re: doklad EUR.1
30. 03. 2012 09:34
Ano doklad jsem obdržel. Děkuji za odeslání.
Re: doklad EUR.1
01. 04. 2012 08:04
A myslíte, že by to mohlo vypisovat doklady takto ??? Protože jinak by mi ta aktualizace byla v podstě k ničemu a já bych se musel vrátit k psacímu stroji, ale pokud to jelo v EJSD, tak proč by to nešlo do POSTLINE.
Re: doklad EUR.1
02. 04. 2012 13:20
Dobrý den,
na doklad jsem koukal, a zaškrtl jste tam odstavec 5. kde má být vypsána zkratka (dle tiskopisu) a tuto vám i přednastavujeme. Jak jsem pochopil, chcete do tohoto odstavce vyplňovat název státu. Do tohoto odstavce můžete ovšem vypsat libovolný text, tady název státu.

Je toto opravdu ten problém?
Re: doklad EUR.1
02. 04. 2012 15:23
Dobrý den
jedná se mi hlavně o zadní stranu dokladu EUR.1 ( žádost ) kde jsou uvedeny body Já, níže podepsaný, Prohlašuji, že ....., Výslovně uvádím.....Předkládám.... atd.
Jedná se mi oto, zda leze vypisovat do těchto kolonek, tak jak jsem Vám zaslal ty vzory.
Děkuji
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.