Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Přechod z PortLink2010 na PartnerLink

Autor Radek Stodola 
Radek Stodola
Přechod z PortLink2010 na PartnerLink
12. 01. 2011 18:27
Dobrý den,
používáme PortLink2010 pro odesílání evidenčních listů a přihlášek-odhlášek. Na Portál VS se přihlašujeme pomocí uživatelského identifikátoru a certifikát (SHA-2) používáme pouze pro podpis při posílání dat. Budeme muset přejít na PartnerLink již tento měsíc v lednu 2011? Pokud ano, můžete mi popsat popis instalace nové aplikace PartnerLink, bude stačit upgrade z PortLink2010 na PartnerLink nebo budeme muset zakoupit plnou verzi PartnerLink ?

Děkuji.
Já jsem taky asi natvrdlej a nikde jsem tyhle informace nenašel.
Z.Volná
Re: Přechod z PortLink2010 na PartnerLink
13. 01. 2011 19:21
Dobrý den,
v červenci 2010 jsem zakoupila program PortLink na odesílání evidenčních listů, na nic jiného jej nepotřebuji.
Budu muset nyní taky zakoupit nový program PartnerLink?
Nebo zůstane funkční i můj Port Link? Nebo snad budu muset kupovat každý rok nový program, abych mohla odeslat pouze evidenční listy?
Děkuji za odpověď.
Z.Volná
Dobrý den,
skutečně budete potřebovat přejít na program PartnerLink.
Program PortLink v nejbližší době přestane fungovat.
Pro objednání použijte tento objednávkový formulář:
http://partnerlink.cz/objednavka.php
Je zapotřebí zvolit duh objednávky - Upgrade z programu Portlink (Pouze aplikace PartnerLink)
Radek Stodola
Re: Přechod z PortLink2010 na PartnerLink
20. 01. 2011 11:48
Dobrý den,
máme nainstalovaný PartnerLink 1.5.2, ale stále využíváme PortLink (stále se dají přenášet data EL a ONZ, ale hlavně poslední verze programu PartnerLink ještě neobsahuju volbu Seznam uživatelů, který potřebujeme). Chci se zeptat, jak je to s novým placeným upgradem ( placenou licencí) PartnerLinku? Nová placená licence znamená např. přechod z verze 1.5.x na 1.6.x nebo 1.x.x na 2.x.x ?
Děkuji.
Placený upgrade znamená nasledující:
Pokud vyjde do konce roku zpopletněná aktualizace programu, tak uživatele se zaplaceným upgradem budou mít tutu aktualizaci po vyžádání zdarma. Toto se týká i modulů, takže když vyjde nový modul, který doposud nebyl v aplikaci obsažen, tak na tento modul budou mít uživatele se zaplaceným upgradem do konce roku zdarma nárok.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.