Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Chyba při odesílání na ČSSZ

Autor Anonymní uživatel 
Anonymní uživatel
Chyba při odesílání na ČSSZ
14. 01. 2011 15:49
Dobrý den,

pří odesílání souboru na ČSSZ se mi zobrazuje "chyba v aplikaci - klíč neexistuje" , ale bohužel nevím, o jakou chybu se jedná. Jestli je to chyba týkající se nějakých certifikátů nebo jak ji odstranit.

Děkuji za radu.
Dobrý den, mám podobný problém, odesílání ELDP, po odkliku "Podepsat" program nahlásí chybu: "Chyba v aplikaci - Sada klíčů neexistuje", klik na "Podrobnosti" - System.Security.CryptographycException - Sada klíčů neexistuje" .
Děkuji za radu
Dobrý den,
vyzkoušejte prosím následující postup:
1. Zavřete program PartnerLink.
2. Zkontrolujte zdali máte zálohu vašeho kvalifikovaného certifikátu ve formátu *.PFX (s soukromým klíčem)
3. Pokud ano tak odeberte Váš certifikát ze systémového úložiště. (Internet Explorer – Nástroje – Možnosti Internetu – Obsah – Certifikáty – Osobní)
4. Následně nainstalujte Váš certifikát zpět ze zálohy (PFX soubor) a při instalaci nezaškrtávejte pole povolit silnou ochranu privátního klíče.
5. Nastavte znovu Váš certifikát v programu PartnerLink a zkuste znovu zpracovat dávku. (pro jistotu ji znovu načtěte)
Dobrý den,
Certifikát mám na čipové kartě a uvedený postup s reinstalací certifikátu nemohu použít. S jiným certifikátem bude program fungovat? D2kuji ya radu.
Dobrý den,
ano je to skutečně tak, certifikáty ze systémového úložiště fungují.
Situace s certifikáty na čipové kartě se ještě stále řeší a bohužel v současné době nemám další informace.
Dobrý den, po aktualizaci na PartnerLink mám podobný problém, odesílání ELDP, po odkliku "Podepsat" program nahlásí chybu:
Hlášený problém: Sada klíčů není definována.

Prověřte nastavení a vhodnost svých certifikátů k podepisování.

Bohužel nemám certifikát ve formátu *.PFX a nemůžu tedy provést jeho smazání. Je ještě nějaká jiná možnost, nebo je chyba jinde?

Děkuji.
Neaktivní moduly
28. 11. 2011 21:14
Dobrý den,
mám nový pc a při přenostu dat na nový pc jsem musela znovu aktivovat partner link. Bohužel některé moduly se mi neaktivovaly,
nemůžu odesílat souhrnné hlášení, ELDP a pod. Upgate mám zaplacený fakturou 2110702 ze dne 27.1.2011. Ostatní moduly již z roku 2010. fa číslo 2101519. Co mám dělat, aby zase jednotlivé moduly fungovaly?
Děkuji Ježková
Dobrý den,
aplikaci zřejmě bude zapotřebí aktivovat ještě Vaším starším produktovým klíčem k Portlinku, popřípadě upravit Vaši novou licenci.
Kontaktujte mne prosím na email a klíč Vám zašlu, aby jej neviděli další lidé z této diskuze.
Pokud jej máte, tak můžete zavolat na číslo 311 202 111 a aplikaci korektně aktivujeme.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Hanzak (29. 11. 2011 16:05).
Prosím o nějakou odpověď na mou otázku:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den, po aktualizaci na PartnerLink mám
> podobný problém, odesílání ELDP, po odkliku
> "Podepsat" program nahlásí chybu:
> Hlášený problém: Sada klíčů není
> definována.
>
> Prověřte nastavení a vhodnost svých
> certifikátů k podepisování.
>
> Bohužel nemám certifikát ve formátu *.PFX a
> nemůžu tedy provést jeho smazání. Je ještě
> nějaká jiná možnost, nebo je chyba jinde?
>
> Děkuji.
Re: Chyba při odesílání na ČSSZ
05. 12. 2011 12:06
Dobrý den,
nejprve zkontrolujte, zdali máte certifikát nainstalovaný správně v úložišti.
Ovládací panely - Možnosti internetu - Obsah - Certifikáty
Certifikát musí být v záložce osobní a obsahovat privátní klíč.
Teprve pokud ověříte následující skutečnosti, tak můžete vytvořit zálohu certifikátu (i s privátním klíčem) pomocí funkce exportovat.
Poté provédst postup pospsaný výše.

TJ:
- Odeberte Váš certifikát ze systémového úložiště. (Internet Explorer – Nástroje – Možnosti Internetu – Obsah – Certifikáty – Osobní)
- Následně nainstalujte Váš certifikát zpět ze zálohy (PFX soubor) a při instalaci nezaškrtávejte pole povolit silnou ochranu privátního klíče.
- Nastavte znovu Váš certifikát v programu PartnerLink a zkuste znovu zpracovat dávku. (pro jistotu ji znovu načtěte)
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.