Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

chyba 1046

Autor Kovářová 
chyba 1046
01. 02. 2011 15:25
Dobrý den, při pokusu o zaslání odhlášky zaměstnance na ČSSZ mi vyběhla chyba 1046. Při zpracování došlo k chybě. Autentizace se nezdařila. Poskytnuté přihlašovací údaje nebyly požadovanou službou akceptovány.
Nevím, co je špatně, šifrovací i osobní certifkát jsem nastavila z úložiště.
Děkuji.
Re: chyba 1046
01. 02. 2011 17:15
Dobrý den,
jedná se s největší pravděpodobností o špatně zadané údaje na PVS.
Tyto údaje se zadávají zde: Nastavení - Portál Veřejné Správy - Přihlašovací údaje
Pokud si vyplněním nebudete jistá, můžete si otevřít původní program Portlink a v Nastavení ověřit, zdali se přihlašujete certifikátem,
nebo kombinací uživatelského idenstifikátoru a hesla.
Pokud by jste potřebovala dále pomoci, kontaktuje nás prosím telefonicky.
Re: chyba 1046
05. 02. 2011 12:28
Dobrý den, mám stejný problém, ve verzi PartnerLink 1.5.3. mi odesílání fungovalo, teď po aktualizaci na verzi 1.5.4 mi po všech nastaveních Partnerlink stále hlásí chybu přihlašování na PVS - údaje mám nastaveny správně. V Portlinku mi vše funguje. Můžete mi prosím poradit? Na PVS mi přihlašování funguje. Přihlašuji se identifikátorem a heslem.
Re: chyba 1046
07. 02. 2011 09:46
Dobrý den,
V tomto případě je zapotřebí načíst znovun datovou větu do programu a pomocí pravého tlačítka myši na ní zvolit možnost exportovat zprávu.
Zprávu vyexportujete z programu na pevný disk a poté ji přiložíte do emailu a kontaktujete PVS na čísle 800202122.
Oni Vám sdělí na jakou adresu jim soubor zašlete a pomůžou Vám problém vyšešit.
V případě komplikací nás prosím telefonicky kontaktujte.
Re: chyba 1046
17. 02. 2011 00:24
Dobrý den, z PVS mi napsali, že v zaslané vyexportované datové větě mám chybný Variabilní symbol (byl tam místo VS uživatelský identifikátor). Napsali mi, že musím upravit datovou větu, aby tam byl správný VS. To nevím jak bych měla udělat, zkusila jsem tedy provést v nastavení Partnerlinku smazání všech VS ve slovníku VS a pak šlo podání normálně odeslat bez problémů.Tak možná toto by mohlo někomu, kdo má stejný problém pomoct.
Re: chyba 1046
17. 02. 2011 10:45
Dobrý den,
děkuji Vám za informaci.
Slovník VS se nepoužívá v případě, že již máte správný VS vyplněný v datové větě.
Používal se spíše v minulosti, ale pro některé případy ho program stále obsahuje.
Úpravou datové věty mysleli její opětovné vytvoření v účetním programu, což již dělat nemusíte.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.