Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Chyba 1000

Chyba 1000
02. 02. 2011 13:31
Dobrý den,
odeslali jsme Evidenční list důchodového pojištění (ELDP) pomocí PartnerLinku 1.5.3.0, odeslání se povedlo a dostali jsme potvrzující zprávy e-mailem od ČSSZ - "Elektronické podání, které jste zaslali, bylo zpracováno bez chyb". PartnerLink ale ohlásil chybu 1000 - "Chyba při dotazu na výsledek zpracování" a při rozkliknutí zprávy systém vrací: "Odesílání chyby selhalo kvůli vnitřní systémové chybě". Poradíte mi prosím, co s tím?
děkuji

Buňata
Re: Chyba 1000
02. 02. 2011 16:13
Dobrý den,
programu se nedaří zpracovat doručenku od Portálu veřejné správy.
Portál má v současné době možná problém se zasíláním doručenek.
Vyzkoušejte prosím na konkrétní zprávu kliknout pravým tlačítkem a zvolit znovu odeslat.
Takto si doručenku ručně vyžádáte.
Re: Chyba 1000
03. 02. 2011 15:35
Dobrý den,
díky za radu, klikl jsem na zprávu kliknout pravým tlačítkem a odeslal, vrátila se mi hláška "Chyba při dotazu na výsledek zpracování". Mám verzi 1.5.4.

díky
S pozdravem
Buňata
Re: Chyba 1000
07. 02. 2011 09:07
Dobrý den,
pokud by jste měl i nadále problém s příjmem doručenek, požádal bych Vás o zaslání tohoto souboru:
C:\ProgramFiles\NzServis\PartnerLink\PartnerLink_Warm.txt
Soubor zašlete na adresu portlink@nzservis.cz
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.