Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

hlášení chyby

Dobrý den,

při odesílání OZN na OSSZ se mi stalo následující:
odeslala jsem v minulém týdnu 4 hlášení, mailem přišlo potvrzení, že na OSSZ jsou přijata i v Partnerlinku se mi v jednotlivých řádcí objevilo zelené zatržítko a hlášení stavu zpracování ´"potvrzeno přijetí zprávy" a "zpráva přijata". Včera po odeslání dalšího OZN se mi u všech minulých i včerejšího OZN objevila hláška "Při zpracování došlo k chybě. Nepodařilo se odeslat zprávu. Odeslání zprávy se nezdařilo. The underlying connection was closed: The connection was closed unexpectedly." Na OSSZ mi potvrdili, že všechny OZN jsou u nich přijaty v pořádku. Proč mi Partnerlink hlásí chybu, když to není pravda?
Děkuji za odpověď
Re: hlášení chyby
25. 02. 2011 12:24
Dobrý den,
tato chyba je bohužel způsobena včerejším výpadkem serverů PVS a my ji nemůžeme ovlivnit
Pokud Vám přišla informace do emailu o úspěšném doručení, tak je pro Vás více směrodatná než stav těchto podání v aplikaci.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.