Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

odeslani na CSSZ

odeslani na CSSZ
14. 03. 2011 16:44
Při odeslání hlášení na CSSZ přišlo následující hlášení:

"Při zpracování došlo k chybě. Autentizace se nezdařila. Poskytnuté přihlašovací údaje nebyly požadovanou službou akceptovány."

Zmenili jsme ucetni a proto pridali jeji certifikat a prihlasovaci heslo.

Dekuji za zpravu

Vladimir Sojak
ALL IN AGENCY
Re: odeslani na CSSZ
15. 03. 2011 13:35
Dobrý den,
pokud se přihlašujete na PVS uživatelským identifikátorem jako naprostá většina uživatelů, tak se tato chyba týká těchto údajů.
Je zapotřebí vyzkoušet přihlášení těmito údaji na váš účet na portálu a to zde:
https://bezpecne.podani.gov.cz/default.aspx
Ověřte zde nastavení služeb.
Ověřte Variabilní symbol vyplněný ve formuláři.
Variabilní symbol v nastavení programu nevyplňujte.
V případě komplikací můžete kontaktovat i bezplatnou infolinku portálu na čísle: 800202122
Dobrý den,
mám dotaz ohledně Evidenčního listu o důchodovém zabezpečení.
Každý rok jej dostanu od svého zaměstnavatele a chci se zeptat,v případě ztráty jestli je možné dostat opis.
Děkuji. Kovářová.
Re: odeslani na CSSZ
09. 05. 2011 11:53
Dobrý den,
ohledně tohoto požadavku se prosím obraťte přímo na ČSSZ nebo Vašeho zaměstnavatele.

Je možné, že jsem Vaši otázku nepochopil správně.
Re: odeslani na CSSZ
10. 05. 2011 13:11
Dobrý den,
děkuji za odpověď,otázku jste pochopil správně.Jsem i s manželem u jedné firmy jako zaměstnanec a
bohužel manžel omylem všechny jeho Ev.listy až na loňský rok vyhodil.Proto jsem chtěla vědět,zda jde poslat e-mailem opisy.
Nevadí,budeme žádat písemně.Kovářová.
Re: odeslani na CSSZ
17. 05. 2011 12:07
Dobrý den,

muzeze me prosim vysvetlit, proc kdyz chci posilat neco na CSSZ potrebuji byt prihlasen na PVS?
Mame stejny problem zmenil se uzivatel na CSSZ jsme odnesli novy certifikat. Nyni musime provest registraci na PVS?
Po telefonickem rozhovoru s PVS jsem se dozvedel, ze se napr certifikat ktery jsme dali na CSSZ neprenasi do PVS takze je to
zcela oddelena zalezitost... To se odeslana data neposilaji jen na CSSZ, ale zaroven na PVS nebo jak to mam chapat, dekuji.
Re: odeslani na CSSZ
18. 05. 2011 10:26
Dobrý den,
Portál veřejné správy(PVS) je mezičlánkem mezi státními institucemi a naším softwarem.
Jsou to servery státu přes které komunikace na jednotlivé instutuce prochází.
Je zapotřebí mít na PVS zřízený účet, ale nemusíte si u nich registrovat certifikát,
protože vám mohou poskytnout přihlašovací údaje(jméno a heslo), které zadáte do naší aplikace a PVS Vás pomocí nich rozezná.
Další variatnou je použití nového komunikačního portálu VREP na který ČSSZ přechází v tomto roce a již funguje v testovacím prostředí.
Odeslat na něj lze tak, že přihlašovací údaje na PVS v nastavení naší aplikace nevyplníte a tento portálu zvolíte v okně s náhledem před podepsáním zprávy.

Pro více informací přímo od ČSSZ se můžete podívat na následující odkazy směřující na jejich web.


http://www.cssz.cz/cz/e-podani/pro-vyvojare/vrep-verejne-rozhrani-pro-e-podani.htm
http://www.cssz.cz/cz/uredni-desky/ustredi/dorucovani-e-podani-cssz-prostrednictvim-elektronicke-podatelny-vrep.htm
http://www.cssz.cz/NR/rdonlyres/C906B0F2-1B8B-4415-AAEA-4447644D56A5/0/Provozni_rad_VREP_110427.doc
Re: odeslani na CSSZ
30. 09. 2011 13:30
Při odesílání přes Portlink vše bez problémů. Nový SW Partnerlink nelze zprovoznit. Nejdřív se objevovala chyba 1046. Po veškerých kontrolách nastavení jsem zkusila změnu při odeslání PVS na VREP1. Nové číselné označení chyby 17810 - tj. neplatný certifikát ČSSZ. Po novém nastavení certifikátu - chyba 103 - nejsem oprávněna ke službě. Změna VREP1 na PVS - chyba 1046. Začarovaný kruh. Prosím o radu. Přístup firmy na PVS je aktivní - ověřeno. Děkuji za radu!
Re: odeslani na CSSZ
30. 09. 2011 15:42
Vámi popisovaná chyba nemá nic společného s nastavením služeb na PVS nebo VREP. Váš problém je v použitém podpisovém certifikátu, který jste si pravděpodobně pořídíli nový nebo prodloužli platnost starého a tuto skutečnost nenahlásili na vaší oblastní OSSZ. Podrobnosti k chybě naleznete na serveru ČSSZ (hned druhá popisovaná chyba).
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.