Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

zaslání pro různé VS

Autor Binková 
zaslání pro různé VS
06. 04. 2011 15:52
Dobrý den, potřebuji se poradit jak odesílat z jednoho Partnerlinku ELDP 3 organizací s různým UI a VS. V Portlinku jsem se přihlásila v Nastavení, přepsala jsem UI a VS.Nyní jsem si přepsala údaje v přihlašovacích údajích na PSSZ a ve slovníku VS, přesto mě to nepustí s chybou 1046.Děkuji za odpověď.
Dobrý den,
pokud chcete odesílat za 3 různé organizace,l tak je zapotřebí si nakonfigurovat seznam uživatelů.
Toto provedete v Nastavení - Seznam uživatelů
Nejprve si nadefinujete jednotlivé uživatele a poté si nastavíte jejich údaje po přihlášení k nim. (Pomocí možnosti Uživatel v menu aplikace.)
Můžete si tedy nastavit různé přihlašovací údaje k Portálu veřejné správy i různé certifikáty.
Slovník VS se již běžně nepoužívá, ale v případě potřeby je samožřejmě možno jej použít.
Pokud by se Vám nadále vracela chyba 1046, tak si ověřte Vaše přihlašovací jméno a heslo pomocí přihlášení na přihlašovací stránku PVS.
V programu se tato funkce nachází zde: Zobrazit - Přihlašovací stránka PVS.
Zde ověřte nastavení Vašich služeb a shodnost Variabilního symbolu s Variabilním symbolem obsaženém v datové větě.
Pokud se Vám bude zdát vše v pořádku, tak můžete kontaktovat Portál veřejné správy na jejich bezplatné infolince: 800202122.
Mohou Vám poradit a popřípadě Vám vystavit i nové heslo.
V případě dalších dotazů samozřejmě můžete opět kontaktovat i nás.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.