Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ČSSZ

ČSSZ
11. 04. 2011 17:39
Dobrý den, mám instalovánu novou verzi Partnerlin 1.5.7 a stále se mi nedaří odeslat ELDP i když na PVS se identifikátorem dostanu, službu mám aktivní, certifikáta jak osobní tak Dis aktuální. Použila jsem původní Port link a ELDP jsem odeslala. Kde mám chybu?? Děkuji Jitka
Re: ČSSZ
12. 04. 2011 11:51
Dobrý den,
pro bližší určení chyby bych potřeboval vědět, jaká chyba se vám zobrazuje v programu a jestli již při spuštění, nebo při odeslání programu.
Děkuji Vám
Re: ČSSZ
14. 04. 2011 13:49
Dobrý den, sděluji, že jsem na chybu přišla a to přenastavením přihlašovacích údajů na PVS. Byla jsem přihlášena jak identifikátorem tak certifikátem, po přenastavení už odeslání proběhlo v pořádku, dostala jsem potrvrzení z DIS e-mailem, ale na partner linku stále čekám na zpracování. Děkuji za váš čas J.Matoušková
Re: ČSSZ
14. 04. 2011 14:43
Dobrý den , potřeboval bych odstranit chybu : Při dešifrování došlo k chybě. a chybový kód 17810 . Verze 1.5.7.0 .
Evidenční list důchodového pojištění již dělám . V nastavení mám vše vyplněné , ale chyba se objevuje neustále .
Prosím o pomoc
S pozdravem Třísková
Re: ČSSZ
20. 04. 2011 11:51
Dobrý den,
pokud se Vám nemění stav epodání, tak klikněte pravým tlačítkem na danou zprávu a dejte znovu odeslat.
Program si touto cestou vyžádá od PVS doručenku a poté by měla následovat změna stavu epodání.
Pokud máte již verzi 1.5.7.0. tak můžete použít funkci odeslat vše, která jednak nabídne odeslání všech zpráv, jež jsou připraveny k odeslání a zároveň si u všech zpráv s neukončeným stavem podání vyžádá doručenky.
Re: ČSSZ
20. 04. 2011 12:00
Dobrý den,
chyba je způsobena neaktuálním certifikátem ČSSZ.
Nový šifrovací certifikát ČSSZ si můžete stáhnout z tohoto umístění:
http://www.cssz.cz/NR/rdonlyres/D92A1077-E162-43A9-B6FE-706A433158F0/0/DIS_CSSZ_2011.cer

Je zapotřebí jej nainstalovat do úložiště certifikátů konkrétně do sekce ostatní uživatelé.
Pokud certifikát instalujete do operačního systému Windows Xp, tak stačí nechat zvolit úložiště certifikátů automaticky.
Stačí otevřít certifikát, kliknout na tlačítko Nainstalovat certifikát a kliknout na Další, Další, Dokončit a OK.

Poté otevřete program PortLink a zvolte nastavení.
Zde zvolte Certifikáty – ČSSZ.
U šifrovacího certifikátu nastavte volbu systémové úložiště a poté klikněte na tlačítko se třemi tečkami.
Nyní zvolte certifikát vystavený na jméno DIS.CSSZ.2011 s datem vypršení platnosti 9.3.2012.
Potvrďte výběr certifikátu tlačítkem OK a znovu dejte OK v nastavení.
Uložte změny tlačítkem OK.

Těmito kroky jste nastavili aktuální šifrovací certifikát ČSSZ.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.