Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

neznámý typ zprávy

Dobrý den, aktualizoval jsem na novou verzi parnerlinku 1.6.2 a při nahrávání ONZ.xml se mně objevila hláška: PartnerLink - neznámý typ zprávy

text chyby : V systému se objevial zporáva, která odpovídá vstupním podmínkám, ale nebylo možné ji blíže specifikovat. Tato zpráva byla automaticky zařazena mezi "Neznámé typy zpráv".

podrobnější informace:
Název zprávy: ONZ.xml
Zdroj zprávy: souborový systém
Partner: [Neznámý porál]

Dále je jen možnost "beru na vědomí" a nebo okno po čase zmizí, ale soubor se do programu nenahraje, aby ho bylo možné odeslat. Prosím o nějaké řešení

Děkuji

S pozdravem Jaroslav Jureček
Dobrý den,
k tomuto účelu slouží sekce "Neznámé typy zpráv" ( V aplikaci se nachází vlevo dole).
Je zapotřebí ji otevřít a zde Vaší zprávu naleznete.
Kliknete na ni pravým tlačítkem a zvolíte upřesnit.
Nyní nastavíte příjemce a typ zprávy a ta se přesune do správné sekce. (Ve Vašem případě ČSSZ).
Program si zároveň tímto krokem vytvoří pro tento typ zprávy pravidlo.
V tuto chvíli si můžete otevřít sekci ČSSZ a zprávu odsuď standardním způsobem odeslat.
Dobry den,

a jak nastavit typ zpravy pro CSSZ, kdyz nam system vygeneruje xml soubor s nazvem, v kterem je casove razitko a tim padem je nazev souboru pokazde jiny?

Dekuji
Dobrý den,
aplikace PartnerLink by typy dokladů měla rozeznávat nejen podle názvu souboru, ale především podle jeho struktury.
Pokud máte tyto komplikace i nadále, tak nás prosím opět kontaktujte.
Např na můj email, který je v této zprávě obsažen.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hanzak (29. 11. 2011 16:04).
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.