Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

konec PVS k 31.12.2011

Dobrý den,
ČSSZ nám oznámila ukončení transakční větve PVS k 31.12.2011 a její nahrazení kanálem VREP. Pro komunikaci s ČSSZ používáme váš SW partnerlink.
Prosím o informaci zda s touto změnou počítáte a kdy zhruba můžeme očekávat update, který by tuto funkci do programu zavedl.
děkuji
S pozdravem
Věra Jakabová
Domov důchodců Český Dub
Re: konec PVS k 31.12.2011
04. 08. 2011 11:09
Dobrý den,
aplikace PartnerLink od verze 1.6.0.0 podporuje nový kanál VREP.
Pro úspěšné odeslání zprávy stačí mít aktuální verzi aplikace a před stisknutím tlačítka podepsat přepnou možnost odeslat přes z PVS na VREP1.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil svihlik (04. 08. 2011 11:18).
Dobrý den,
lze toto provést již nyní ?
A je nutná k odesílání VREP kanálem nějaká registrace (OSSZ,.. ) ?
Marcel Němec, AMICA s.r.o.
Re: konec PVS k 31.12.2011
30. 09. 2011 15:47
Dobrý den,
již nyní je možnost využít odeslání hlášení pomocí VREP.
Registrace na OSSZ neni potřeba.
Dobrý den,
právě včera v poledne jsem zkusila odeslat ELDP přes VREP1. Zelená "fajfka", žádná hlášená chyba, ale do tohoto okamžiku mi nepřišlo hlášení z OSSZ, že doklad byl doručen. Po telefonickém ověření na OSSZ jsem zjistila, že ELDP zatím nedorazil. Začínám se obávat, jak bude v r. 2012 všechno fungovat...
Dobrý den,
jak jste prosím dopadla s tímto e-podáním ?
Skutečně v aplikaci byla vidět zelená "fajfka" a přitom e-podání nedorazilo na ČSSZ.
Dle ohlasů zákazníků, funguje od té doby co je spuštěn (cca půl roku) bez problémů.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hanzak (29. 11. 2011 16:03).
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.