Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Chyba při odesílání na OSSZ

Autor mirek 
Dobrý den, nakopíroval jsem chybové hlášení:

Při zpracování došlo k chybě. Sending to BTPserver failed: Error: 8426, Procedure: usp_EnqueueMessage, Line: 20, Message: The conversation handle "B257662C-7821-E111-8389-0017A4F6BA6D" is not found.
Transaction count after EXECUTE indicates a mismatching number of BEGIN and COMMIT statements. Previous count = 1, current count = 0.
The ROLLBACK TRANSACTION request has no corresponding BEGIN TRANSACTION.
Re: Chyba při odesílání na OSSZ
14. 12. 2011 14:37
Dobrý den,
tato chyba mohla být způsobena Serverem, přes který posíláte Vaše e-podání.
Předpokládám, že komunikujete stejně jako většina uživatelů s ČSSZ.
Pokud se tato chyba oběvila při komunikace přes VREP1, mohl mít výpadek a můžete vyzkoušet tento soubor odeslat přes VREP1 znovu.
Jestliže se Vám stále nedaří soubor odeslat, zkuste navolit před podpisem zprávy druhý komunikační kanál ČSSZ VREP 2.
V případě neúspěchu nás prosím opět kontaktujte.
Nelze odesílat.


@1 : String truncation: max=200, len=1418, value='Sending to BTPserver failed: An error occurred in the Microsoft .NET Framework while trying to load assembly id 65538. The server may be running out of resources, or the assembly may not be trusted with PERMISSION_SET = EXTERNAL_ACCESS or UNSAFE. Run the query again, or check documentation to see how to solve the assembly trust issues. For more information about this error:
System.IO.FileLoadException: Could not load file or assembly 'neurodot.sql.gg.support, Version=1.1.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=00c922e255341760' or one of its dependencies. Exception from HRESULT: 0x80FC0E21
System.IO.FileLoadException:
at System.Reflection.Assembly._nLoad(AssemblyName fileName, String codeBase, Evidence assemblySecurity, Assembly locationHint, StackCrawlMark& stackMark, Boolean throwOnFileNotFound, Boolean forIntrospection)
at System.Reflection.Assembly.nLoad(AssemblyName fileName, String codeBase, Evidence assemblySecurity, Assembly locationHint, StackCrawlMark& stackMark, Boolean throwOnFileNotFound, Boolean forIntrospection)
at System.Reflection.Assembly.InternalLoad(AssemblyName assemblyRef, Evidence assemblySecurity, StackCrawlMark& stackMark, Boolean forIntrospection)
at System.Reflection.Assembly.InternalLoad(String assemblyString, Evidence assemblySecurity, StackCrawlMark& stackMark, Boolean forIntrospection)
at System.Reflection.Assembly.Load(String assemblyString)
'.
Re: Chyba při odesílání na OSSZ
03. 01. 2012 17:12
Dobrý den,
VREP 1 i 2 byl od nového roku přetížen.
pokud ovšem stále posíláte přes PVS, tak ten byl 31.12.2011 vypnut. Je zapotřebí odesílat přes VREP1 nebo VREP2.
Pokud si nevíte dále rady, tak mne prosím kontaktujte na emailu hanzak@nzservis.cz
Dobrý den, při odeslání se data z programu Avensio (zde jsou vpořádku) přetahnou do PartnerLinku se špatnými znaky v příjmení, adrese apod. VREP mi data odmítl s chybou 5. Prosím o radu. Děkuji. Jelínková
Při načítání zprávy hlásí :

Kořenový element chybí.
Prosím o vysvětlení této chyby .

Děkuji
Re: Chyba při odesílání na OSSZ
05. 01. 2012 16:47
Jelínková napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den, při odeslání se data z programu
> Avensio (zde jsou vpořádku) přetahnou do
> PartnerLinku se špatnými znaky v příjmení,
> adrese apod. VREP mi data odmítl s chybou 5.
> Prosím o radu. Děkuji. Jelínková


Dobrý den,
jestliže se Vám zobrazila chyba č. 5, tak dle výpisu chybových hlášení na:
http://www.cssz.cz/cz/e-podani/chybova-hlaseni/
znaména tato chyba následující:
(Neviditelná) mezera na konci údaje

Zřejmě má soubor vyexportovaný z Vašeho účetního software špatnou strukturu, proto nevidíte správné údaje v náhledu.
soubor nám můžete zaslat na portlink@nzservis.cz pro kontrolu, ale chyba bude spíše ve Vašem účetním softwaru.
Zkuzte zjistit, jestli máte jeho aktuální verzi.
Re: Chyba při odesílání na OSSZ
05. 01. 2012 16:51
Velková - Laufen CZ napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Při načítání zprávy hlásí :
>
> Kořenový element chybí.
> Prosím o vysvětlení této chyby .
>
> Děkuji

Dobrý den,
tuto chybu Vám aplikace skutečně zobrazí ihned po načtení souboru, nebo až při pokusu o jeho odeslání ?
Jakou máte verzi aplikace ? Jaký operační systém používáte.
V případě, že tento problém nevyřešíte, tak nám prosím zašlete soubor, který se pokoušíte odeslat.
Přiložte prosím i soubor partnerlik_warm.txt, který naleznete ve složce: C:\ProgramFiles\NzServis\PartnerLink\Data
Použijte email portlink@nzservis.cz
Dobrý den, při odelání dat na ČSSZ přes PartnerLink se mi ukázalo:Ukončeno s chybou při dotazování se na výsledek zpracování. Mám to tu stále, i když mi přišel e-mail s tím,Vaše podání přehled o výši pojistného a vyplacených dávkách bylo na ČSSZ přijato. Děkuji.A.Fišerová
Re: Chyba při odesílání na OSSZ
05. 01. 2012 17:08
Alena Fišerová napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den, při odelání dat na ČSSZ přes
> PartnerLink se mi ukázalo:Ukončeno s chybou při
> dotazování se na výsledek zpracování. Mám to
> tu stále, i když mi přišel e-mail s tím,Vaše
> podání přehled o výši pojistného a
> vyplacených dávkách bylo na ČSSZ přijato.
> Děkuji.A.Fišerová


Dobrý den,
Vaše e-podání sice dle emailu prošlo, ale VREP vrátil do programu chybu, která toto epodání uzamkla.
Znamená to tedy, že se již nezmění stav tohoto souboru v aplikaci.
Doručenky do emailu jsou ale více směrodatné a pokud jste ji obdržela, bylo Vaše e-podání skutečně přijato.
Zkoušela jsem hlášení poslat přes VREP1 i přes VREP2 hlásí chybu 17810, existuje číselník chyb a kde ho najít? Děkuji. Yvetta
Re: Chyba při odesílání na OSSZ
05. 01. 2012 17:32
yvetta napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zkoušela jsem hlášení poslat přes VREP1 i
> přes VREP2 hlásí chybu 17810, existuje
> číselník chyb a kde ho najít? Děkuji. Yvetta


Dobrý den,
vrátlila se Vám chyba, která znamená následující:
Při dešifrování došlo k chybě. Použit nesprávný šifr.certifikát nebo některý certifikát k němu nadřízený.
Máte tedy špatně zvolený šifrovací certifikát ČSSZ.
Správný certifikát můžete zvolit ze souboru, nachází se v následujícím umístění:
C:\ProgramFiles\NzServis\PartnerLink\Certificates\PVS a jeho jméno je DIS.CSSZ.2011

Výpis chyb ČSSZ naleznete zde:
http://www.cssz.cz/cz/e-podani/chybova-hlaseni/
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.