Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Nové věty ELDP12 a PVPOJ12

Dobrý den,
kdy bude dostupná verze s novými strukturami vět?
Re: Nové věty ELDP12 a PVPOJ12
26. 01. 2012 16:20
Dobrý den,
nová verze aplikace je právě v testování a vyjde s největší pravděpodobností do konce měsíce ledna.
Dobrý den,
nepodařilo se odeslat PPVOJ12, partner link hlásí "načtena neznámá zpráva".
Re: Nové věty ELDP12 a PVPOJ12
06. 02. 2012 13:49
Dobrý den,
máte nainstalovánu verzi aplikace 1.7.0.0., která PVPOJ 2012 obsahuje ?
Jestliže máte a zpráva se Vám umístila do sekce neznámé typy zpráv, tak je zapotřebí provédst následující kroky:
1. Otevřít si sekci neznámé typy zpráv. (vlevo dole)
2. V této sekci kliknout na načtenou zprávu pravým tlačítkem a zvolit upřesnit.
3. Nastavit partnera ČSSZ a typ zprávy PVPOJ 2012.
4. Otevřít sekci ČSSZ a zprávu odeslat.
5. Pokud by nastala komplikace, tak zprávu odstraňte a znovu ji načtěte.
Dobrý den
Mám nainstalovanou verzi aplikace 1.7.0.0. Po načtení souboru s Přehledem za leden 2012 se mi tento načte do skupiny PVPOJ10,a když ho chci odeslat, ozámí mi to, že nemám platnou licenci. Co je špatně?
Díky
Dobrý den, mám obdobný problém - PVPOJ za leden 2012 se mi zařadí do PVPOJ10 a píše mi to, že nemám pro zpracování platnou licenci. Mám instalovanou verzi 1.7.0.0. Zkoušela jsem i Vaši nápovědu v sekci neznámé typy zpráv, nastavila jsem partnera i typ, ale druhý pokus skončil stejně.
Re: Nové věty ELDP12 a PVPOJ12
07. 02. 2012 11:37
Dobrý den,
to znamená, že Váš účetní software ještě nemá ve Vámi používané verzi změněny strukturu PVPOJ na 2012.
V součané době tedy PVPOJ takto neodešlete.
V případě, že budete mít vše připraveno na odeslání PVPOJ ve struktuře 2012, tak budete zřejmě muset počkat na 18.2.2012.
Kdy ČSSZ spustí ostrý provoz tohoto e-podání.
Dobrý den, tak jsem si to tady pročetla, ale stejně mám problém. PVPOJ se mi zařadí správně do PVPOJ2012, ale odeslání se nezdařilo-chyba 305. Mám chápat dle výše uvedeného, že musím počkat na spuštění ostrého provozu ČSSZ a pak půjde přehled odeslat??
Re: Nové věty ELDP12 a PVPOJ12
09. 02. 2012 15:26
Dobrý den,
ano toto by skutečně mělo znamenat, že již máte novou strukturu formuláře, která půjde odeslat až 18.2.2012.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.