Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Zamítnutí podání na čssz

Autor Viktor Fuka 
Dobrý den,

stáhnul jsem si novou verzi a aktivoval pomocí nového aktivačního klíče. Pokud podám přehled o výši pojistného a vyplacených dávkách na ČSSZ přijde mi od nich e-mail s tím, že toto podání bylo zamítnuto z důvodu:


Počet záznamů: 1
Počet logických chyb: 0


Kód hlavní chyby: 305
Popis hlavní chyby: Počet formulářů v podání musí být větší než 0. E-podání mohlo být zasláno zastaralou verzí programu nebo v podání byla použita nesprávná či starší ČSSZ obálka nebo se e-podání nepodařilo dešifrovat.

Je tato chyba na straně Partnerlinku? Pokud ano, jakým způsobem lze tuto chybu odstranit?
Dobrý den,
mám úplně stejný problém. Dnes jsem zkoušela opět odeslat formulář a opět stejná chyba 305.
Jak se dá vyřešit tento problém?
Z. Dudová
Dobrý den,
hlásím stejný problém s PVPOJ 2012. Chyba 305.
Podzimek
Re: Zamítnutí podání na čssz
20. 02. 2012 15:59
Dobrý den,
pro řešení problému nutné stáhnout opravnou aktualizaci.
Aktualizace aplikace PartnerLink bude dostupná v průběhu dne.
Aktualizace bude možné stáhnout na webové stránce www.partnerlink.cz.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil svihlik (20. 02. 2012 16:01).
Dobrý den,
po aktualizaci na verzi 1.7.2 se nám při odesílání objevuje pro změnu chyba PVPOJ12:003 - Dokument neprošel validací XML schématu. Není-li uvedena jiná příčina chyby, pak může být důvodem nedovolená přítomnost znaku mezera v údajích: PSC, ulice, jmeno, prijmeni, telefon, apod.

Existuje nějaké řešení tohoto problému?

Díky za reakci,
MS
Re: Zamítnutí podání na čssz
21. 02. 2012 09:11
Dobrý den,
chybové hlášení 003 naznačuje problém v XML dávce, která je načítána do aplikace PartnerLink.
Pro řešení problému kontaktujte dodavatele mzdového softwaru.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil svihlik (21. 02. 2012 09:14).
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.