Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

PVPOJ201202 v přehledu o výši pojistného za rok 2010

Autor Pilátová 
Dobrý den,
možná jen vada na kráse, ale.....letošní přehled, který byl ČSSZ přijat, se mi zobrazuje pod rokem 2010 - v modulech je přehled pro 2012 aktivní. Je možné to nějak "uvést" na pravou míru?
Dobrý den,
v tomto případě je zřejmě chyba ve Vašem účetním software.
Je zapotřebí získat jeho aktualizaci, která má již změnenou strukturu datové věty PVPOJ pro rok 2012.
Samozřejmě je zapotřebí i aktuální verze aplikace PartnerLink.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Hanzak (05. 03. 2012 15:56).
verze obojího v tuto chvíli poslední aktuální ´=o)
každopádně děkuji za odpověď
Dobrý den, mám stejný problém jako v předchozím příspěvku. Nainstalována verze 1.7.2.0, zaplacen modul na přehledy 2012,
v seznamu modulů je tento modul uveden jako aktivní. Při načtení souboru mě stále soubor naskakuje do PVPOJ2010. Už nevím, jak dál. Můžete prosím poradit? Ještě mě napadá, instalovala jsem verzi 1.7.2.0 na verzi 1.6.0.0 - neni problém v tomto?
Dobrý den,
v tomto případě je chyba na straně tvůrce mzdového software.
Nemají změněny struktury formulářů PVPOJ pro rok 2012.
Dobrý den,
děkuji za odpověď a potvrzuji, že jste měl pravdu. Přišla jsem na to také. Už je vše OK a program je funkční. Nováková
Dobrý den,
děkuji Vám za informaci.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.