Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Modul Příloha k žádosti o dávku nem.pojištění 2010

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. Rozbil se mi počítač, obdržela jsem náhradní a nainstalovali mi PartnerLink. Licenční klíče jsem obnovila ze zálohy. Vše funguje jak má, ale nejde mi odesílat hlášení Příloha k žádosti o dávku nem.pojištění 2010. Po zkontrolování seznamu modulů jsem zjistila, že k tomuto modulu nemám platnou licenci. Tuto licenci jsme zakoupili již v roce 2010 a do doby zhroucení PC jsem mohla hlášení odesílat. Můžete mi prosím poradit, kde mohla nastat chyba. Budeme muset zakoupit novou licenci? Za odpověď předem děkuji. Rounová
Dobrý den,
aplikaci bude zapotřebí aktivovat Vaším starším klíčem k programu PortLink.
Tím se tento modul zpřístupní.
Pokud klíč nedohledáte, či budete mít při aktivaci jiný problém, tak nás prosím mkontaktujte telefonicky na čísle:311202111
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.