Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Chyba 103

Autor Pavlína 
Chyba 103
25. 04. 2012 09:48
Dobrý den,

mám aplikaci Partnerlink 1.7.2.0 a nejde mi odeslat ELDP na ČSSZ. Při odeslání mi to hlásí chybu č. 103. Můžete mi prosím říct, v čem je problém a proč se odeslání nezdařilo?

Předem děkuji za odpověď.
Re: Chyba 103
25. 04. 2012 09:56
Dobrý den,
přeposílám Vám popis této chyby ze stránek ČSSZ:

103 - Uživatel není oprávněn podávat název služby za danou organizaci
Tato chyba znamená, že:
• U podávajícího došlo ke změně (prodloužení platnosti) kvalifikovaného certifikátu, tento byl nainstalován do úložiště osobní certifikáty, ale tato změna nebyla ČSSZ nahlášena a tedy promítnuta do Registrační databáze ČSSZ (RAUI).
o Nahlaste tuto změnu na místně příslušné OSSZ/PSSZ/MSSZ kontaktním pracovníkům pro příslušnou oblast.
• U podávajícího došlo ke změně kvalifikovaného certifikátu, změnu na ČSSZ nahlásil, referentka nahrála veřejnou část podpisu nebo vyplnila hexadecimálně sériové číslo podpisu a vystavitele do registrační databáze ČSSZ (RAUI), ale odesílací program (modul) stále používá původní kvalifikovaný certifikát.
o Opravte nastavení programu (modulu). Technickou podporu k nastavování programů (modulů) ČSSZ neposkytuje.
• U podávajícího došlo ke změně kvalifikovaného certifikátu, uživatel změnu na ČSSZ nahlásil a odesílací program (modul) má správně nastavený.
o Požádejte kontaktní pracovníky pro příslušnou oblast místně příslušné OSSZ/PSSZ/MSSZ o kontrolu svých údajů v registrační databázi podávajících RAUI (referentka zkontroluje pozorně sériové číslo podpisu, vystavitele a pověření / zastupování pro danou službu).
• Podávající není oprávněn tento druh e - Podání za organizaci zasílat.
o Na místně příslušnou OSSZ/PSSZ/MSSZ doručte kontaktním pracovníkům chybějící formulář o pověření nebo k zastupování k elektronickému podávání příslušné služby za danou organizaci.
Jestliže ani jeden z výše uvedených postupů nepomohl, obraťte se na technickou podporu ČSSZ k e - Podání.
Re: Chyba 103
27. 07. 2016 15:59
Pavlína napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,
>
> mám aplikaci Partnerlink 1.7.2.0 a nejde mi
> odeslat ELDP na ČSSZ. Při odeslání mi to
> hlásí chybu č. 103. Můžete mi prosím říct,
> v čem je problém a proč se odeslání
> nezdařilo?
>
> Předem děkuji za odpověď.
Re: Chyba 103
27. 07. 2016 16:04
Dobrý den,
jedná se o problém podpisového certifikátu, který není nahlášen u OSSZ.
Re: Chyba 103
27. 07. 2016 16:16
Dobrý Den,

Nejde mi nainstalovat aplikace
Video Editor- Slow Video (Video effect)
Protože se mi pořád ukazuje chyba 103.
Co mám s tím dělat???

Předem děkuji za odpověď.
Re: Chyba 103
27. 07. 2016 16:25
Dobrý den,
chyba Video Editoru není chyba aplikace PartnerLink.
Prosím kontaktujte Vaší IT podporu nebo dodavatele software Video Editor.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.