Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Chyba při komunikaci se serverem

Autor mirek 
Při odesílání PVPOJ12 se objevuje chybové hlášení: Došlo k potížím při komunikaci se serverem. Vzdálený název nelze rozpoznat:
‘proxy.server.local’
Program PartnerLink jsem odinstaloval a znovu nainstaloval, ale problém přetrvává.
Děkuji za odpovědi
Re: Chyba při komunikaci se serverem
05. 06. 2012 14:12
Dobrý den,
je obtížné identifikovat příčinu problému jen na základě chybového hlášení.
Pro řešení problému kontaktuje technickou podporu na tel.čísle 311 202 111.
Dobrý den. Při vyplňování formulářů daňového přiznání na mně vyskočí tabulka s chybnou komunikací se serverem. A hlavně se mně velmi zpomalil notebook. Lze nějak jednoduše pomoci? Jsem už seniorka v dost pokročilém věku a kolem PC "šlapu po špičkách". Je nějaká jednoduchá rada? Děkuji.
Re: Chyba při komunikaci se serverem
21. 02. 2018 13:05
Dobrý den,
prosím o zaslání přesného znění chybového hlášení aplikace PartnerLink na email hotline@nzservis.cz.
K
mému předchozímu dotazu doplňuji: HTTP status 0

H.Smolíová
Re: Chyba při komunikaci se serverem
21. 02. 2018 17:16
Dobrý den,
dle chybového hlášení bude problém v nekorektním nastavení sítě v aplikaci.
Prosím o zaslaní telefonního čísla na hotline@nzservis.cz a následně Vás budeme kontaktovat pro kontrolu nastavení v aplikaci.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.