Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Uživatelské identifikátory

Přešla jsem z PortLinku na PartnerLink. Zpracovávám více firem. V PortLinku jsem musela před odesláním zadávat příslušný uživatelský identifikátor (a podle něj jsem mohla kontrolovat, které služby mám zprovozněné, na které mám plnou moc od klienta) a heslo. Pak jsem podepisovala a odesílala soubor.
V PartnerLinku už to není potřeba?
Původní protál veřejné správy už není dostupný a nemohu zkontrolovat, ke kterým činnostem mám oprávnění?
Dobrý den,
toto již skutešně není zapotřebí, seznam uživatelů nastavujete pouze v případě, že podepisujete zprávy za každou firmu jiným certifikátem.
Veškeré služby nahlašujete a nastavujete přímo na ČSSZ, ta poté sama rozpozná podle obsahu, za jakou společnost elektronické podání zasíláte.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.