Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Aktivace Partnerlinku

Dobrý den,
stáhl a nainstaloval jsem nejnovější verzi Partnerlink a nejde mi zaregistrovat. Mám platné nové licenční číslo pro verzi 1.8.x
Nemohu se spojit s aktivačním serverem, přičemž připojení k internetu je plnně funkční.
Objeví se hláška: "Při testu připojení došlo k chybě. Navázání spojení se serverem se nezdařilo."
a dole text:
at NZServis.Framework.Activation.HttpsClient.SendRequestAndGetResponse(ConnectionSettings connectionSettings, String url, String data, String responseEncoding, Int32 timeOut, Boolean CheckUpServerCertificate)
at NZServis.Framework.Activation.FormActivation.DoAction(Actions actionCode, Object[] parameters)

Poradíte mi jak to vyřešit?
Děkuji
J.Bláha
Re: Aktivace Partnerlinku
11. 02. 2013 11:10
Dobrý den,
problém vypadá na chybné nastavením Vašeho internetového připojení.
Pokud nemůžete nastavení změnit, doporučuji použít aktivaci po telefonu.

V případě dotazů volejte 311 202 111
Dobry den,

Nainštaloval som najnovší upgrade,a radi by sme si ho aktivovali a zakupili si upgrade,lenže na maily neodpovedate a telefon nezdvíhate už od štvrtku 14.2.Viete mi poradiť ako máme postupovať?

Ďakujem

Dušan Ilavský
Re: Aktivace Partnerlinku
20. 02. 2013 17:04
Dobrý den,
je zapotřebí vyplnit objednávkový formulář na následující stránce:
http://www.partnerlink.cz/objednavka.php
Chtěl bych Vás zároveň upozornit, že pokud zasíláte na ČSSZ "PVPOJ" Přehledy o výši pojistného,
tak tento formulář prošel legislativní změnou a je zapotřebí jej do objednávky též zadat.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.