Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Změna úložiště pro archivaci zpráv

Dobrý den,
v našem případě bylo nutné změnit cestu pro archivaci zpráv, to jsem provedl a vypnul PartnerLink. Ručně jsem zkopíroval soubory z původního úložiště na nové a od té doby je PartnerLink nefunkční. Po spuštění běží jen přesýpací hodiny a program hlásí "Moment prosím", už takhle běží druhý den a krom zvyšujícího se počtu nově doručených zpráv se nic neděje. Prosím o pomoc, děkuji.
Dobrý den,
přesuňte prosím stávající archivní soubory do jiného umístění.
Soubory jsem už přesunul, ale Partnelink po spuštění "neodpovídá" ,běží jen přesýpací hodiny a nelze se dostat ani do menu pro nastavení nové cesty k archivu. Bude tedy nutné provést reinstalaci programu nebo se dá i jiným způsobem dostat do výchozího nastavení?
Dobrý den,
zřejmě bude problém v databázi, přesuňte prosím složku DATA do jiného umístění a spusťte aplikaci znovu.
Program by si měl vytvořit nový databázový soubor. V případě neúspěchu aplikaci odinstalujte, pokud v její složce zbydou některá data, tak je všechny přesuňte jinam jako zálohu a proveďte čistou instalaci.
Dobrý den,
provedl jsem přesun dat ze složky DATA a nový databázový soubor se vytvořil. Pak jsem nově nastavil cesty k vyhledání zpráv a archivaci souborů. Partnerlink je ale opět ve stavu zamyšlení "zpracovávají se zprávy" a nic se neděje. V logu jsem našel tyto informace:
[23.05.13-08:45:22.672] [Error] PartnerLink.Business.Utility.MessageWatcherManager.Process: Error processing messages. System.IO.PathTooLongException: Zadaná cesta, název souboru nebo oba tyto parametry jsou příliš dlouhé. Úplný název souboru musí být kratší než 260 znaků a název adresáře musí být kratší než 248 znaků.
v System.IO.Path.SafeSetStackPointerValue(Char* buffer, Int32 index, Char value)
v System.IO.Path.NormalizePathFast(String path, Boolean fullCheck)
v System.IO.Path.NormalizePath(String path, Boolean fullCheck)
v System.IO.Path.GetFullPathInternal(String path)
v System.IO.File.Move(String sourceFileName, String destFileName)
v PartnerLink.Business.Utility.FolderWatcher.ArchiveOrDeleteFile(String fileName, Boolean archive, String archivePath, Boolean delete, MessageInfo message)
v PartnerLink.Business.Utility.FolderWatcher.ProcessFile(String fileName)
v PartnerLink.Business.Utility.FolderWatcher.Process(DateTime dateElapsed)
v PartnerLink.Business.Utility.MessageWatcherManager.Process(DateTime eventElapsed)
Prosím o radu jak dále postupovat.
Dobrý den,
chybu bych hledal tady:

Zadaná cesta, název souboru nebo oba tyto parametry jsou příliš dlouhé. Úplný název souboru musí být kratší než 260 znaků a název adresáře musí být kratší než 248 znaků.

Zřejmě nastavujete cestu, která překračuje povolený počet znaků v Operačním Systému.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.