Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

obnova certifikátu

obnova certifikátu
14. 10. 2013 16:58
Dobrý den, pokaždé mám problém při obnově certifikátu s odesíláním přes partnerlink. ve výběru certifikátů mám nový platný, ale VREP mi hlásí potíže s podpisem. Když si kliknu na můj platný certifikát, tak nezůstane ve výběru . Nyní se mi objevuje vážná chby č. 1000 odesílání se nezdařilo kvůli vnitřní systémové chybě. Kde mám problém? děkuji J.Matoušková
Re: obnova certifikátu
15. 10. 2013 12:14
Dobrý den,

po prodloužení certifikátu, musíte nahlásit nový certifikát na ČSSZ. Zde si jej zavedou do systému a vše by již mělo pracovat tak jak jste zvyklá.
Re: obnova certifikátu
15. 10. 2013 20:56
Certifikát na ČSSZ byl nahlášen, ale dnes přišlo potvrzení, že EL byl přijat bez chyby, takže hlášená chyba byla v systému ČSSZ. Děkuji za snahu.
Re: obnova certifikátu
18. 10. 2013 09:08
Nemáte zač. Kdyby jste cokoliv dalšího potřebovala, můžete se na nás kdykoliv obrátit.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.