Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Není platná licence

Dobrý den,

obdrželi jsme produktový klíč, ale při nastavení u verze 1.9.6 nám stále píše, že nemáme platnou licenci a nemůžeme odeslat NEMPRI. Bylo mi řečeno p.Fidlmanovou, že pro letošní rok mi stačí objednat u Partnerlinku, pouze co je nové tj.PVPOJ 2015 ,že ostatní moduly mi budou fungovat, jelikož jsme měli předtím verzi 1.9.2.
Takže ten balíček mi bezstarostně nefunguje.
S pozdravem
Brožová
USJ
Re: Není platná licence
04. 02. 2015 16:37
Dobrý den, dnes jsem také stahovala aktualizaci. Také mi to hlásilo neplatnou licenci ( stáhla si 32bit), pak jsem stáhla 64bit a vše OK
Re: Není platná licence
04. 02. 2015 17:33
Dobrý den,
dle popisu se jedná o nekorektní aktivaci nebo chybnou instalaci jiné bitové verze.
Prosím kontaktujte podporu na čísle 311 202 111.
Máme podobný problém. PartnerLink používá asi 30 firem, které zpracovávají mzdy programem naší softwarové firmy. Všichni mají poslední aktualizaci PartnerLink. Chyba se vyskytuje u Žádosti o vrácení daňových bonusů. U jednoho zákazníka se objevila zpráva, že není platná licence u druhého spadne soubor do neznámého typu zpráv. V tomto případě se ale po správném umístění soubor podařilo odeslat.
Dál mám dotaz, jestli se měnily kontroly u PVPOJ2015. Zákazník formulář bez problému načetl, ale vrátila se chyba "neplatný znak mezera v čísle ulice". Adresu přitom několik roků neměnili a odesílání procházelo.
Re: Není platná licence
09. 02. 2015 15:50
Dobrý den,
ano je upravená kontrola na komunikační bráně APEP.
Pro další informace kontaktujte podporu OSSZ.
Dobrý den,

obdržela jsem produktový klíč, ale při nastavení u verze 1.9.6 mi stále píše, že nemám platnou licenci.
Re: Není platná licence
10. 02. 2015 13:22
Dobrý den,
prosím kontaktujte podporu na čisle 311 202 111.
Kde je pak možné ověřit pravost klíče.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.