Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

odesílání Přílohy k neschopence (NEM)

Při odesílání přílohy k neschopence se nyní PARTNERLINKEM nedá věta XML odeslat (kanálem VREP). Tato situace je od doby, kdy XML věta obsahuje i údaje o exekucích (písmeno "i" na druhé straně přílohy). Do té doby se odesílání dařilo a věty na ČSSZ procházely.
Nyní se v prostředí PARTNERLINK zobrazí načítaná věta jako zcela prázdná (není zobrazen její obsah) a po odeslání se z ČSSZ vrátí hlášení:
"Popis chyby: Počet formulářů v podání musí být větší než 0. E-podání mohlo být zasláno zastaralou verzí programu nebo v podání byla použita nesprávná či starší ČSSZ obálka nebo se e-podání nepodařilo dešifrovat."

Když tutéž větu pošlu přímo z Portálu ČSSZ, pak se tam tato (tatáž) XML věta jednak řádně zobrazí a jednak řádně odejde.
Re: odesílání Přílohy k neschopence (NEM)
12. 06. 2015 10:01
Dobrý den,
pro správné odeslání je potřeba PartnerLink verze 1.9.7.0 a vlastnit licenci na NEMPRI15.
obojí mám, licenci jsem si objednával před týdnem a v odpovědi Vaší firmy byl link na aktualizaci programu, který jsem provedl.
Re: odesílání Přílohy k neschopence (NEM)
12. 06. 2015 11:46
Dobrý den,
prosím zašlete XML soubor na hotline@nzservis.cz
prosím o sdělení, zda věc má nějaké pokračování. Data jsem poslal obratem.
Re: odesílání Přílohy k neschopence (NEM)
18. 06. 2015 16:54
Dobrý den,
chyba je v XML souboru na Gateway OSSZ jsou nastaveny nové kontroly pro XML.
Doporučuji pro řešení problému kontaktovat technickou podporu OSSZ.
Po odeslání NEMPRI16 mi vrátí ČSSZ chybu 17813. Máme poslední verzi PartnerLink a soubor XML se nahraje i zobrazuje v pořádku. V čem tedy může být chyba?
Re: odesílání Přílohy k neschopence (NEM)
29. 01. 2016 10:36
Dobrý den,
prosím zašlete XML vstupní soubor na email hotline@nzservis.cz
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.