Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Aktualizace a načtení starých zpráv

Aktualizace a načtení starých zpráv
24. 01. 2018 19:41
Dobrý den,
dnes jsem aktualizovala program partnerlink. Po jeho otevření jsem zjistila, že tam nemám žádnou ze starých zpráv. Je možné je tam nějak naimportovat. Bohužel teď nepotřebuju nic poslat - až 1.2, tak ani nemám ověřeno zda funguje správně a je správně nainstalováno.
Moc děkuji a přeji hezký den
Jilečková
Re: Aktualizace a načtení starých zpráv
25. 01. 2018 11:23
Dobrý den,
problém je v nekorektní instalaci bitové verze 32/64 aplikace PartnerLink.
Je potřeba aplikaci PartnerLink odinstalovat a nainstalovat stejný typ bitové verze (32 nebo 64 bit). jako byla verze původní.
Re: Aktualizace a načtení starých zpráv
25. 01. 2018 17:43
Dobrý den,
děkuji je to možné - původně jsem měla starší PC, kde jsem měla 32b, teď jsem na novém nainstalovala 64b a nevím jak byla provedena původní přeinstalace.
Nainstaluji tedy 32b i zde.
Moc děkuji za radu a přeji hezký den
Re: Aktualizace a načtení starých zpráv
25. 01. 2018 17:46
jen bych se ještě potřebovala zeptat, zda i po odinstalování a nainstalování mi stačí jeden produktový klíč zaslaný k této aktualizaci nebo musím dohledat i starší produktové klíče nebo
případně zda bude program fungovat i pod touto 64b s tím, že historii mám dá se říci vytištěnou, tak bych ji do programu nepřetahovala
děkuji
Re: Aktualizace a načtení starých zpráv
26. 01. 2018 14:57
Dobrý den,
Prosím o zaslaní nazvu firmy na email Hotline@nzservis.cz.
Následně pošleme klíče, které jsou potřeba pro aktivaci aplikace.
Dobrý den,
po nainstalování nové verze a spuštění s produktovým klíčem RZLE7CYR se mi ztratila původní data a nelze mi nic odeslat z důvodu, že prý k tomu nemám oprávnění.
Děkuji,
A.
Re: Aktualizace a načtení starých zpráv
25. 09. 2019 13:41
Dobrý den,
problém nebude v nekorektní aktivaci aplikace PartnerLink a následného přenesení historie.
Pro řešení problému nás kontaktujte na telefonním čísle 311 202 111.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.