Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

odpovědi na dotaz - hotline

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat , zda odpovídáte deklarantovi na dotazy poslané na hotline ? Ve čtvrtek 20.3.2014 jsem poslala dotaz, pak se telefonicky ptala a odpověď byla po několika urgencí , že se mi ozve technik. K dnešnímu dni nevím, jaký problém jsem udělala, že aplikace vykazovala chybu ( Tato zpráva se mi stále ukazovala při vyčerpání všech pokusů o nápravu. ) Takže v tuto chvíli opravdu nevím , na čem jsem a zda bude systém při dalším tranzitu fungovat.

LRN 6RXK55A1AK865S6Y8BBLQR
Datum odmítnutí zprávy 20140320
Čas odmítnutí zprávy 084008


Formální chyby
Kód chyby Popis chyby Pole Původní hodnota Podmínka
8 Skupina/element neodpovídá pravidlům /CZ015A/SI QP396
Děkuji za prostor k diskuzi.
S pozdravem,
Re: odpovědi na dotaz - hotline
25. 03. 2014 14:50
Dobrý den,
na dotazy odpovídáno je, ale děkuji, že jste napsala dotaz na toto fórum.
Chyba, kterou zde uvádíte, je chybou ve vyplnění dokladu. (předpokládám, že máte aktuální verzi aplikace 6.1.4.)

Chyba /CZ015A/SI QP396 je v přesném znění podmínek a pravidel následující:

JESTLIŽE je celní prohlášení podáno s využitím zjednodušeného postupuPAK JESTLIŽE je element „Jsou splněny podmínky pro nepřiložení celní závěry?“ roven hodnotě 1 PAK datová skupina "ZÁVĚRY" MŮŽE být uvedena JINAK datová skupina "ZÁVĚRY" MUSÍ být uvedenaJINAK datová skupina "ZÁVĚRY" NESMÍ být uvedena

Lidsky řečeno, že pokud máte zjednodušený postup a nepřikládáte závěru, pak musí být zaškrtnuté pole viz obrázek níže. Pokud zaškrtnuto není, nesmí být v závěrách nic vyplněno.

Pole se nachází v aplikaci na záložce CÚ, závěry, zajištění. v levém dolním rohu.

Prosím, pokud se vám i nadále nepodaří doklad odeslat, pošlete jeho export, aby bylo možné projít celé vyplnění.

S pozdravem
Otcovský
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.