Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Odesílání dat

Autor J.Hrstka 
Odesílání dat
17. 01. 2011 18:24
Při pokusu odeslat data z nového PartnerLinku se objevilo toto:
Zprostředkovatel nemohl provést akci, protože kontext byl získán jako tichý.
Může mi někdo poradit?
Dobrý den,
vyzkoušejte prosím následující postup:
1. Zavřete program PartnerLink.
2. Zkontrolujte zdali máte zálohu vašeho kvalifikovaného certifikátu ve formátu *.PFX (s soukromým klíčem)
3. Pokud ano tak odeberte Váš certifikát ze systémového úložiště. (Internet Explorer – Nástroje – Možnosti Internetu – Obsah – Certifikáty – Osobní)
4. Následně nainstalujte Váš certifikát zpět ze zálohy (PFX soubor) a při instalaci nezaškrtávejte pole povolit silnou ochranu privátního klíče.
5. Nastavte znovu Váš certifikát v programu PartnerLink a zkuste znovu zpracovat dávku. (pro jistotu ji znovu načtěte)
Při odesílání dat na CSSZ se při odesílání objeví chyba 1046 "Autentizace se nezdařila..." Nastavení jsme kontrolovali podle nastavení Portlinku, který s tímto problémy nemá.
Při odesílání dat se objevilo následující: Zprostředkovatel nemohl provést akci, protože kontext byl získán jako tichý. Na lince technické podpory mi sdělil pověřený pracovník, že pokud mám certifikát na čipové kartě mám smůlu, protože tento program si s tím neumí poradit, protože je tam silná ochrana. Já čipovou kartu používám několik let ve vztahu k různým institucím (ČSSZ,FÚ,ZP apod.) nikdy s tím nebyl problém a ani v programu Portlink. Dále mi sdělil, že na odstranění tohoto problému pracujete. Prosím o sdělení, kdy a jak bude tento problém odstraněn.Děkuji.
Chyba 1046 znamená, že PVS neověřil Vaše přihlašovací údaje.
Neuvádíte zde, zdali používáte pro přihlášení podpisový certifikát nebo kombinaci identifikátoru a hesla.
Toto zjistíte, pokud v Portlinku otevřete nastavení, tak zde uvidíte přihlašovací údaje na PVS.
V případě pochybností o správném zadání hesla můžete kontaktovat bezplatnou linku PVS na čísle 800202122 a ověřit tyto údaje s nimi.
Popřípadě kontaktujte přímo nás na čísle 311202111.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.