Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

dotaz

dotaz
23. 01. 2011 20:21
Instalovala jsem PartnerLink a úspěšně ho rozchodila. Mám jen dotaz: proč po odeslání na ČSSZ je v řádku: "čekání na výsledek zpracování", když v mailu mám již potvrzeno přijetí tohoto souboru od diss. Tato zpráva tam zůstává. V portlinku to bylo přehlednější. Děkuji za odpověď.
Re: dotaz
24. 01. 2011 09:33
Dobrý den,
pokud Vám přišel potvrzující email, bylo epodání úspěšně přijato ČSSZ.
Doručenky budou v aplikaci PartnerLink řešeny v příští verzi.
Nyní můžete kliknout na odeslanou datovou větu pravým tlačítkem a opětovně zvolit zpracovat a tím si vyžádáte doručenku.
Popřípadě můžete zkusit změnit nastavení automatickézho zpracovávání došlých zpráv z hodnoty "0" na "60 vteřin".
Poté by si program měl vyžáfat doručenky každou minutu. Toto provedete v Nastavení - Všeobecná nastavení.
V příštích verzích bude toto dále řešeno, například přibudou zelené fajfky označující úspěšně ukončené epodání.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.