Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Závažná chyba

Autor Ivana 
Závažná chyba
25. 01. 2011 11:24
Dobrý den,
po odeslání ELDP se v typu odpovědi zobrazilo Potvrzeno přijetí zprávy a následně CHYBA - číslo 1000 - typ chyby: Závažná chyba - popis: Odeslání zprávy selhalo kvůli vnitřní systémové chybě. Odesláno z programu Portlink 2009. Prosím o info, jak chybu odstranit. Děkuji.
Dobrý den,
v tomto případě bych Vás chtěl poprosit o zaslání logu programu. Jedná se o textový soubor PartnerLinkWarm.txt, který naleznete zde:
C:\Program Files\NzServis\PartnerLink\DATA

Můžete zaslat i posílaný soubor.
Re: Závažná chyba
26. 01. 2011 13:14
Dobrý den,
v uvedené cestě C:\Program Files\NZServis\PortLink2009\data bohužel žádný takový textový soubor nemám. Můžu Vám zaslat jedině text. dokument ReldBarsLayout nebo ReldpMessagerLayout. Mám Vám některý z těchto dokumentů poslat? Pokud ano, prosím o info, jak dokument zaslat. Žádnou možnost přílohy nevidím.
Dále bych se chtěla zeptat, jestli si musím aktualizovat PortLink na PartnerLink a jestli stačí upgrade, když posílám jen ELDP a přihlášky/odhlášky.
Děkuji.
Dobrý den,
jelikož píšete do fóra programu PartnerLink, tak jsem předpokládal, že již vlastníte tuto aplikaci.
Proto jste nemohla dohledat soubor o který jsem Vás žádal, protože tam skutečně není.
Tato chyba je zplůsobena právě tím, že zasíláte z programu Portlink, který již není funkční.
Je tedy skutečně zapotřebí si objednat upgrade na program PartnerLink i v případě uzasílání jen ELDP.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.