Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Více uživatelů v PartnerLinku

Jsem účetní firma. V prvopočátcích elektronické komunikace jsem se na OSSZ zaregistroval jako zástupce každé firmy. Tím mi bylo přiděleno několik identifikátorů k přihlášení na PVS. V PortLinku jsem si přepnul uživatele a posílal.
Je toto možné udělat i v PartnerLinku?
Rozhodně se mi nechce absolvovat kolečko po firmách a OSSZ a nechávat si opět podepisovat plné moci k zastupování, abych se stal pověřenou firmou s jedním identifikátorem.
Uvítal bych snadnější řešení.
Děkuji
Jiří Bláha
Dobrý den,
ano aplikace PartnerLink má seznam uživatelů. (od verze 1.5.3.0.)
Je zapotřebí si jednotlivé uživatele (firmy) nastaveit v seznamu uživatelů a poté se za ně přihlásit a vyplnit jejich nastavení.
Doporučoval bych Vám však počkat na verzi 1.5.4.0. která vyjde během dnešního dne.
Děkuji za odpověď, jen mne ještě zajímá, zda bude možné u každého uživatele zadat jeho identifikátor, nebo bude nutné toto při každém odesílání měnit? Zadávání uživatele je jen v jednom místě a ne u každého klienta odděleně.
Děkuji za zprávu
Dobrý den,
ano po přihlášení k uživateli se celá sekce nastavení týká pouze konkrétního uživatele.
Takže i zadaný uživatelský identifikátor.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.