Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Chyba - Autentizace se nezdařila

Autor Pavel Brož 
Dobrý den,
podařilo se mi nainstalovat nový partner link. Nastavil jsem proxy i naimportoval certifikáty do daného počítače, ale při pokusu o odeslání zprávy se zobrazí tato chyba: Při zpracování došlo k chybě. Autentizace se nezdařila přihlašovací údaje nebyly požadovanou službou akceptovány.
Prosím o nějakou nápovědu jak pokračovat
Děkuji
Dobrý den,
mám stejný problém, při odeslání hlášení pro OSSZ se mi zobrazí chyba č. 1046: Při zpracování došlo k chybě. Autentizace se nezdařila. Poskytnuté přihlašovací údaje nebyly požadovanou službou akceptovány. Podle informace OSSZ není chyba na jejich straně. Prosím poraďte, co s tím.
Děkuji
Dobrý den,
v tomto případě je zapotřebí datovou větu načíst do programu znovu.
Poté na ní kliknout pravým tlačítkem a zvolit exportovat zprávu.
Soubor si nějak pojmenujte a někam si jej uložte.(Budete vyzvána k podpisu.) Následně soubor přiložíte do emailu a kontaktujete Portál veřejné správy na čísle:8002021252 Požádáte je o kontrolu údajů pomocí tzv."GovTalk obálky" (tj. soubor přiložený v emailu) Oni Vám sdělí na jaký email soubor zaslat.

"Nejprve bych se ovšem přesvědčil v nastavení původního Portlinku zdali se opravdu přihlašujete certifikátem, nebo pomocí kombinace identifikátoru a hesla"
Mám stejný problém, do Portlinku i Partnerlinku se nepřihlašuji jménem a heslem, nastavení certifikátů snad jsme provedl správně, ale chyba se přesto objevila. Je možné to opravit jinak než ručním odesláním na PVS?
Dobrý den,
pokud jste si jistý přihlašováním na PVS certifikátem a máte jej správně nastaven, tak překontrolujte Variabilní symbol v datové větě a zkuste znovu zaregistrovat Váš certifikát na PVS.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.