Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

čekání na výsledek zpracování + chyba 17813

Autor Havelková 
Dobrý den,

při odesílání zpráv na ČSSZ se mi v Partnerlinku v kolonce "Stav zpracování" zobrazuje vždy, i když mám ověřeno, že zpráva byla elektronicky přijata, pouze "Čekání na výsledek zpracování". V Portlinku se mi vždy zobrazovalo "úspěšně odesláno". Mám někde chybu v instalaci, nebo to nový Partnerlink už takto nehlásí?

Dnes se mi také stalo, že i když vím, že se mi z Partnerlinku zpravidla zprávy odesílají, jsem obdržela informaci e-mailem z robot@gov.cz, že během zpracování došlo k chybám- chybový kod 17813 - e-podání mohlo být zasláno zastaralou verzí programu, nebo se e-podání nepodařilo dešifrovat. Můžete mi prosím poradit, jak tuto chybu vyřešit? Děkuji.
Dobrý den,
chybová hlášení u doručenek stále řešíme.
Dle diskuzního fóra PVS mají chybu v systému a doručenky opravdu nechodí korektně.
Upravujeme způsob příjmu doručenek a tato změna bude obsažena v nové verzi aplikace. (tj. 1.5.6.)
Je tedy zapotřebí se v těchto případěch orientovat podle potvrzujících emailů.
Ohledně chyby 17813 bych Vám doporučil nás kontaktovat telefonicky.
Je možné že používáte starší verzi aplikace a je zapotřebí tuto skutečnost ověřit.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.