Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Zaslání Přehledu plateb

Při zaslání Přehledu na ČSSZ se mi nedařilo jej zaslat přes Partnerlink verze 1.5.5.0. Program hlásil chybu :

1046 Při zpracování došlo k chybě. Autentizace se nezdařila. Poskytnuté přihlašovací údaje nebyly požadovanou službou akceptovány.

Následně jsem jej zkusila poslat přes aplikaci Portlink a tam se mi to podařilo.
Odesílám vše pod certifikátem, přes který mám aktivovaný i přístup na PVS. Mám nainstalovaný i nový šifrovací certifikát ČSSZ.
Děkuji Kramářová
Dobrý den,
chyba je zřejmě způsobena tím, že se na PVS ve skutečnosti přihlašujete kombinací uživatelského jména(identifikátoru) a hesla.
Tento způsob přihlašování používá naprostá většina uživatelů.
Toto ověřte v nastavení předchozího programu PortLink.
Jakmile v něm otevřete nastavení, tak tyto údaje uvidíte. Pravděpodobně tu budou vyplněny a nebude zaškrtnuto přihlašování certifikátem.
Do programu PartnerLink je zadáte zde: Nastavení - Portál veřejné správy - Přihlašovací údaje
Zvolíte tedy jménem a heslem a údaje vyplníte.
Heslo ovšem nemůžete opsat, protože je skryté. Pokud jej nenajdete, tak je zapotřebí zavolat na infolinku Portálu veřejné správy:800202122
Můžete se s nimy domluvit na zaslání nového hesla na email.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.