Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Evidenční listy - timed out

Dobrý den, při odesílání evidenčních listů se nám žádné odesílání nezdaří a program nahlásí chybu: zasílání se nezdrařilo, connection timed out. Pokud zašleme jednoho člověka, vše proběhne v pořádku. Ve firmě máme 200 lidí, nemůžeme to posílat po jednom. Je nějaké řešení??

Děkuji Jaroslav Jureček
Tak opravuji včerejší poznatek, u všech odeslaných evidenčních listů to psalo "Při zpracování došlo k chybě. Nepodařilo se odeslat zprávu. Odeslání zprávy se nezdařilo. The operation has timed out", přitom z ČSSZ přišlo, že data byla úspěšně zpracována. Portlink stále hlásí tu samou chybu. Už jsme to tam zaslali asi 3x, takže uvidíme, co z toho bude zpracováno.
Dobrý den,
připojuji se k příspěvku paní Jeremiášové, kde po odeslání jak ELDP, ONZ, nebo PREHL se mi napsalo modře do řádku (od 25.3.2011) a přesně do stavu zpracování "čekání na výsledek zpracování" a tak do dneška čekám na "úspěšné odesláno" a zelenou barvu celého řádku. Řádky jsou zašifrované a dokonce mi dorazilo i DIS do mailu, že to bylo přijato.Nevím, co mám pro to udělat,....
Dobrý den,
tato situace je bohužel způsobena technickými proglémy na straně Portálu veřejné správy.
Uživatelé mají nyní problémy buď obržet správnou doručující zprávu, nebo jim podání neprojde vůbec.
Objevují se chyby 500, 1000, platnost operace vypršela nebo nepodařilo se odeslat zprávu.
Pokud Vám přišli všechny potvrzující emaily, tak by ovšem měla být zpráva v pořádku na OSSZ.
Dobrý den,
pokud se Vám nemění stav epodání, tak klikněte pravým tlačítkem na danou zprávu a dejte znovu odeslat.
Program si touto cestou vyžádá od PVS doručenku a poté by měla následovat změna stavu epodání.
Pokud máte již verzi 1.5.7.0. tak můžete použít funkci odeslat vše, která jednak nabídne odeslání všech zpráv, jež jsou připraveny k odeslání a zároveň si u všech zpráv s neukončeným stavem podání vyžádá doručenky.
>Toto se ovšem týká pouze nového programu PartnerLink<
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.