Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Stav zpracování

Autor Jana 
Stav zpracování
03. 05. 2011 12:37
Přestože už máme několik dní mailem potvrzeno, že naše el. podání bylo přijato a zpracováno bez chyb, v PARTNERLINKU mám stále zprávu "čekání na výsledek zpracování" ... je chyba u nás ? Děkuji
Re: Stav zpracování
04. 05. 2011 09:32
Dobrý den,
pokud se Vám nemění stav epodání, tak klikněte pravým tlačítkem na danou zprávu a dejte znovu odeslat.
Program si touto cestou vyžádá od PVS doručenku a poté by měla následovat změna stavu epodání.
Pokud máte již verzi 1.5.7.0. tak můžete použít funkci odeslat vše, která jednak nabídne odeslání všech zpráv, jež jsou připraveny k odeslání a zároveň si u všech zpráv s neukončeným stavem podání vyžádá doručenky.
Chyba je tedy na straně PVS.
Portál má poslední dobou výpadky, je přetížen a má problém se zasíláním doručenek do aplikací.
Re: Stav zpracování
05. 05. 2011 09:27
Taky jsem měla potvrzeno ze sociálky, že hlášení je přijato v pořádku, ale Partnerlink několik dnů hlásil, "čekání na výsledek zpracování". Včera jsem nechala znovu "odeslat" a přišlo mi hlášení s chybou 500 v kolonce "zpracování", že se nepodařilo hlášení odeslat. Kolonka chyb je prázdná. Objevil se křížek a konec. Dneska ráno přišlo potvrzení i z PVS, že je vše v pořádku, bez chyby. Ale Partnerlink má stále křížek, takže, co s tím? Anna
Re: Stav zpracování
09. 05. 2011 11:50
Dobrý den,
situace je bohužel způsobena technickou závadou na doručenkovém serveru PVS a my ji nejsme schopni ovlivnit.
Více zde: http://forum.celnice.cz/read.php?18,2876
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.