Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

podání s chybou X portál hlásí zpracování bez chyb

Autor Lenka 
Dobrý den,

v Partnerlinku, se mi zobrazí podání jako zamítnuté s chybou, ale z portálu mi přijde zpráva, že podání bylo zpracováno bez chyb ? Můžete mi tento stav vysvětlit ?

Děkuji

Lenka
Také potvrzuji. Pravděpodobně je chyba na straně PVS. Problém je v tom, že ty potvrzovací emaily jsou neformální, důkazem je jen potvrzení přijaté v Partnerlinku. Dále si musím někde na papíře evidovat z emailů co prošlo a co ne. Pak je ovšem Portlink úplně na nic.
Asi musí z NZ servisu tvrdě tlačit na portál PVS. Jestliže nebude fungovat on, pak to odnese i Portlink.
Chyba je bohužel skutečně na straně PVS.
Nemůžeme s touto situací nic udělat. Do PartnerLinku verze 1.5.7.0. jsme přidali tlačítko odeslat vše, které nabídne odeslání všech připravených zpráv a zároveň urguje na PVS doručení doručenek do aplikace u všech podání, které není označeno zelenou fajfkou.
Portál má již více než 3. týdny technické komplikace. (Výpadky serverů, výpadky doručenkových serverů, a jejich přetížení)
Největší šance na úspěšné podání je v této situaci v ranních hodinách, ccam před 8. (zkušenost našich uživatelů).
Ohledně doručenek do aplikace a doručovacích emailů, je opak pravdou.
Více směrodatné jsou doručenky zaslené emailem.
PVS nená jejich doručování takové problémy s jako s doručenkami do aplikací uskutečňujících epodání.
Chodí zpravidla mnohem dříve než se změní stav v aplikaci.
Zároveň se nyní stává, že PVS zašle do aplikace zprávu, že epodání neprošlo a přitom přijdou všechny potrvrzující emaily.
V této situaci je opět zapotřebí řídit se dle emailových doručenek.
Všechny tyto technické problémy by dle nás budou odstraněny, jakmile ČSSZ přejde na nový portál VREP.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.