Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

chyba při odesílání na ČSSZ

Autor Ivana 
Prosím o radu - nešly mi odeslat přehledy a než mi došlo, že nemám na ČSSZ zaregistrovaný nový certifikát, asi jsem si rozhodila Nastavení.
Certifikát mám již zaregistrovaný, ale stále mi program hláší chybu 101 - Certifikát použitý k podpisu není platný kvalifikovaný certifikát nebo podpisový klíč ČSSZ. Kde prosím ještě může být chyba? Certifikát mám ve formátu pfx, pod ním se má vyplnit heslo a já vůbec nevím jaké.
Moc děkuji.
Re: chyba při odesílání na ČSSZ
14. 12. 2011 14:30
Dobrý den,
kvalifikovaný certifikát můžete zvolit ze systémového úložiště.
Ovšem pokud je správně nainstalován.
Tuto skutečnost můžete ověřit následovně:
Otevřete si Internet Explorer - Nástroje - Možnosti Internetu - Obsah - Certifikáty
Certifikát vystavený na Vaše jméno se musí nalézat v záložce Osobní.
Po jeho otevření musíte vidět, že má privátní(soukromý) klíč a v záložce cesta k certifikátu by mělo být napsáno Tento certifikát je v pořádku.

Certifikát můžete zvolit i ze souboru ve formátu *.PFX, heslo k němu by měla znát osobu, která zálohu tohoto certifikátu vytvářela.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.