Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

PVS a daňová podání

hezký den,
dnes jsem posílal PARTNERLINKEM Souhrnné hlášení a DaP k DPH a ani jedno podání (dosud v 2011 bezvadně fungující) mi neprošlo.
U VIES ... chyba autentizace,
a u DPH ...hlášení : "Při zpracování došlo k chybě. Sending to BTPserver failed: An error occurred in the Microsoft .NET Framework while trying to load assembly id 65538. The server may be running out of resources, or the assembly may not be trusted with PERMISSION_SET ...."
---
Chci se zeptat, zda lze od 1.1.2012 posílat PARTNERLINKEM daňová podání a pokud ne, jakým způsobem postupovat. O využití Daňového portálu a datových schránek vím, ale obojí není zdaleka tak bezproblémové a rychlé, jako dosavadní způsob přes PVS.
Hledal jsem informace na vašich webových stránkách, ale nic relavantního jsem nenašel.
Díky
Dobry den

Pri odesilani zpravy na CSSZ pres VREP nam to hlasi stejnou chybu. Nevim, jestli je problem na klientovi, nebo na strane CSSZ. (os jen Win XP SP3)

Dekuji za odpoved
Lukas Bidman
Re: PVS a daňová podání
03. 01. 2012 16:24
Lukas Bidman napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Dobry den
>
> Pri odesilani zpravy na CSSZ pres VREP nam to
> hlasi stejnou chybu. Nevim, jestli je problem na
> klientovi, nebo na strane CSSZ. (os jen Win XP
> SP3)
>
> Dekuji za odpoved

Problem vyresen. Je nutne pri odesilani (potvrzeni) zmenit poslani pres PVS na VREP1 ci VREP2

Dekuji

Lukas Bidman
Re: PVS a daňová podání
03. 01. 2012 17:45
Marcel Němec napsal(a):
-------------------------------------------------------
> hezký den,
> dnes jsem posílal PARTNERLINKEM Souhrnné
> hlášení a DaP k DPH a ani jedno podání (dosud
> v 2011 bezvadně fungující) mi neprošlo.
> U VIES ... chyba autentizace,
> a u DPH ...hlášení : "Při zpracování došlo
> k chybě. Sending to BTPserver failed: An error
> occurred in the Microsoft .NET Framework while
> trying to load assembly id 65538. The server may
> be running out of resources, or the assembly may
> not be trusted with PERMISSION_SET ...."
> ---
> Chci se zeptat, zda lze od 1.1.2012 posílat
> PARTNERLINKEM daňová podání a pokud ne, jakým
> způsobem postupovat. O využití Daňového
> portálu a datových schránek vím, ale obojí
> není zdaleka tak bezproblémové a rychlé, jako
> dosavadní způsob přes PVS.
> Hledal jsem informace na vašich webových
> stránkách, ale nic relavantního jsem nenašel.
> Díky


Dobrý den,
vzhledem k ukončení činnosti PVS, lze v současné době přes PartnerLink komunikovat pouze s ČSSZ přes kanál VREP a S Portálem ZP a Portálem VZP.
Komunikace s Daňovým portálem se řeší. Zdá se že s ním bude možno do budoucna komunikovat jinou cestou.
Nemám ovšem v současné době žádné bližší informace o tom, kdy a jakým způsobem bude tato situace vyřešena.
Re: PVS a daňová podání
09. 01. 2012 12:13
Přímá komunikace s daňovou správou možná je, alespoň u některých jiných programů to funguje (např. Helios Orange). Ta je možná minimálně od poloviny minulého roku přes EPO. Zdá se, že programátorům Parterlinku se tato komunikace zprovoznit nepodařila sad smiley

Naproti tomu zasílání Intrastatu přes Parterlink nepůjde, protože Celní správa plnohodnotnou náhradu za PVS nemá.
Re: PVS a daňová podání
09. 01. 2012 13:47
Dobrý den,
programátor aplikace připravuje verzi, ve které bude posílání přes EPO zavedeno.
Vše je ještě zapotřebí řádně otestovat.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.