Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

odesílání přihlášek na OSSZ

Autor Grygarová 
Dobrý den.

Chtěla bych Vás poprosit oradu ohledně odesílání přihlášek na OSSZ. Při odesílání nového souboru jsem omylem zadal "odeslat vše". V tom okamžiku mi naskočila hláška, že jsou problémy v komunikaci ze serverem a hlášení se neodeslalo. Čekala jsem do odpoledne následujícího dne, zda mi příjde do e-mailu oznámení o chybě, ale nedočkala jsem se. Vygenerovala jsem nový soubou, který jsem se pokusila odeslat, ale opět to nejde. Prosím, můžete mi poradit, jak to vyřešit?
Děkuji
Re: odesílání přihlášek na OSSZ
12. 03. 2012 15:57
Dobrý den,
je zapotřebí nám sdělit celé znění chybové hlášky, popřípadě zaslat log aplikace.
Jedná se o soubor PartnerLink_warn, který naleznete v následujícím umístění:
C:\ProgramFiles\NzServis\PartnerLink\Data
Zašlete jej na portlink@nzservis.cz
Dobrýde den,

posílám hlášku z programu dle Vaši rady:

[08.03.12-08:57:56.046] [Error] CommonMessageProcessor.ProcessPartnerMessageType.SendMessage(...) failed! System.Net.WebException: Došlo k potížím při komunikaci se serverem. ---> System.Net.WebException: The remote server returned an error: (407) Proxy Authentication Required.
at System.Net.HttpWebRequest.GetRequestStream(TransportContext& context)
at System.Net.HttpWebRequest.GetRequestStream()
at PartnerLink.Business.Partners.Pvs.PvsHelper.SendRequestAndGetResponse(String url, String data)
--- End of inner exception stack trace ---
at PartnerLink.Business.Partners.Pvs.PvsHelper.SendRequestAndGetResponse(String url, String data)
at PartnerLink.Business.Partners.Pvs.PvsMessageProcessor.SendMessage(String message, String url)
at PartnerLink.Business.Utility.CommonMessageProcessor.ProcessPartnerMessageType(Partner partner, IList`1 messages)

Děkuji za odpověď
Grygarová
Re: odesílání přihlášek na OSSZ
14. 03. 2012 11:43
Dobrý den,
chyba poukazuje na nutnost zadat přihlašovací jméno a heslo k Vašemu Proxy serveru. Tyto údaje je zapotřebí vyplnit ručně v Nastavení – Připojení/Proxy. Pokud je neznáte, obraťte se na správce Vaší počítačové sítě. Dle chybového hlášení Váš proxy server vyžaduje ověření jménem a heslem, které není nastaveno.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.