Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

odeslání zprávy

Autor Koudelová 
odeslání zprávy
24. 04. 2012 09:19
Dobrý den,

nejde mi odelat žádná zpráva ( Oznámení o nástupu ani ELDP). Píše to chybu:
Při zpracování došlo k chybě. Nepodařilo se odeslat zprávu. Navázání spojení se serverem se nezdařilo. Ke vzdálenému serveru se nelze připojit.

dne 16.4.2012 jsem odeslala Oznámení o nástupu a vše proběhlo, zpráva byla přijata na CSSZ. Teď to nejde. Nevím co to znamená. Děkuji za odpověď.
Koudelová
Re: odeslání zprávy
24. 04. 2012 09:23
Dobrý den,
je zapotřebí mít nainstalovanou verzi aplikace, která umí komunikovat s ČSSZ pomocí jejich komunikačního rozhraní VREP. (tj. 1.6.2.0. a vyšší).
Zřejmě stále posíláte přes PVS, který ukončil svůj provoz k 31.12.2011, zdá se ovšem, že byl i nadále doteď v provozu.
Po instalaci nové verze nemusíte nic nastavovat, pouze si zvolíte VREP1 či VREP2 před stiskem tlačítka podepsat pomocí nabídky pojmenované jako: Odeslat zprávu prostřednictvím.
Poté by již vše mělo být v pořádku.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hanzak (24. 04. 2012 15:35).
xxx
Re: odeslání zprávy
24. 04. 2012 15:20
Dobrý den, hlásí mi to to samé. Mám verzi PartnerLinku 1.6.2.0. Do této doby mi to normálně fungovalo.
Re: odeslání zprávy
24. 04. 2012 15:29
Dobrý den,
vyzkoušeli jste prosím postup, který zmiňuji v předcházejícím příspěvku ?
xxx
Re: odeslání zprávy
24. 04. 2012 15:31
Už mi to funguje. Děkuji za radu.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.