Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

sada klíčů neexistuje

Autor Helena 
sada klíčů neexistuje
30. 10. 2012 12:48
Dobrý den,
snažím se odeslat ELDP, ale program mi hlásí, že při podepisování byl oznámen kryptografický problém "Sada klíčů neexistuje".
Poradíte mi, prosím, co mám udělat?
Děkuji
Helena
Dobrý den,
nejprve zkuste znovu zvolit Váš popisový certifikát v nastavení aplikace a znovu zkuste odeslání dávky.

V případě neúspěchu vyzkoušejte následující postup:
1. Zavřete aplikaci PartnerLink.
2. Zkontrolujte, zdali máte zálohu vašeho kvalifikovaného certifikátu ve formátu *.PFX (se soukromým klíčem)
3. Pokud ano, tak odeberte Váš certifikát ze systémového úložiště. (Internet Explorer–Nástroje–Možnosti Internetu–Obsah–Certifikáty–Osobní)
4. Následně nainstalujte Váš certifikát zpět ze zálohy (PFX soubor) a při instalaci nezaškrtávejte pole povolit silnou ochranu privátního klíče.
5. Nastavte znovu Váš certifikát v aplikaci PartnerLink a zkuste znovu zpracovat dávku. (pro jistotu ji znovu načtěte)
V případě, že používáte certifikát, který je uložen na čipové kartě, tak je postup následující:
1. Odstraňte certifikát z úložiště. (Internet Explorer – Nástroje – Možnosti Internetu – Obsah – Certifikáty – Osobní – tlačítko Odebrat)
2. Pomocí aplikace, která slouží k práci s čipovou kartou certifikát znovu nainstalujte do systému.
3. Nastavte znovu Váš certifikát v aplikaci PartnerLink a zkuste znovu zpracovat dávku. (pro jistotu ji znovu načtěte)

V případě nejasností nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle: 311202111
Našla jsem zálohu klíče, tak jsem se snažila udělat si zálohu certifikátu s klíčem, ale to mi nejde. Pořád mi hlásí, že přidružený klíč nebyl nalezen. Nevíte, co s tím?
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.