Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

EPO - číslo finančího úřadu

Autor Najman 
Dobrý den,
při zasílání souboru důchodového spoření na MFČR se mi zobrazí hláška "Při zpracování došlo k chybě. Číslo cílového finančního úřadu (2500) není v číselníku.", ačkoliv v xml souboru mám dle číselníku vyplněno c_ufo_cil="2500".
Nevíte, kde je chyba?

Děkuji.
K předchozímu příspěvku jsem uvedl chybně email, tento je správný.
Najman
Re: EPO - číslo finančího úřadu
10. 05. 2013 08:38
Vypadá to, že problém odstraní použití "starého" čísla '0456', které ale číselník nenabízí.

Místo toho se mi teď v další kroku zobrazuje hlášení:
Stav podání nelze ověřit (Chyba ověření podacího čísla a hesla). Kde je asi problém teď?
Najman
Re: EPO - číslo finančího úřadu
13. 05. 2013 09:29
Po dnešním dotazu na MFČR jsme byli ubezpečeni, že soubor dorazil. V současnosti máme tedy v Partnerlinku tuto větu jako chybnou, ačkoliv na MFČR dorazila. Neobdrželi jsme z EPO ani potvrzovací zprávu do e-mailu.
Doufám, že bude problém vyřešen, neboť telefonické ověřování každého nového zaslání dat není zrovna praktické.
Re: EPO - číslo finančího úřadu
13. 05. 2013 13:38
Dobrý den,
velmi se Vám omlouvám ale problém s doručenkami jsem již předal na vyšší místa k vyřešení.
Bylo mi přislíbeno, že se bude konat schůzka s představiteli kanálu EPO.
Bohužel nemám od té doby další informace.
Vše budu urgovat
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.