Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Příloha k žádosti o nemocenské

Autor Pajina 
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na zasílání Přiloh k žádosti o nemocenské prostřednictvím PartnerLink. Dnes jsem vytvořila šifrovanou větu a přenesla ji do PartnerLink některé data se mi vůbec nezobrazila a příloha tudíž nešla odeslat. Šlo o výpis mnoha chyb, např. rozhodné období od - do, předpokládaný výdělek - ikdyž je doložen výdělek za posledních 12 měsíců atd. Ve větě, kterou mám uloženou na flash se tyto informace objevují ale po přetažení se již nezobrazí nebo je uveden ve větě záznam 0 a ten již je vykázán jako chyba. Je chyba na straně nás? Zatím jsem tady takouvou problematiku nenašla. Děkuji z informaci. Zbořilová Pavlína
Re: Příloha k žádosti o nemocenské
23. 05. 2013 11:33
Dobrý den,
takovouto chybu jsme zatím nazaznamenali.
S největší pravděpodobnoustí bude chyba ve struktuře souboru, který vám vyexportoval účetní program, nebo ve vyplněných údajích. Další variantou je, že používáte příliš zastaralou verzi aplikace PartnerLink.
Jestliže se Vám dále nebude dařit hlášeníé odeslat, tak nám napište email na hotline@nzservis.cz a přiložte zasílaný soubor pro jeho kontrolu.
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.