Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

NEMPRI2016

Autor Tothová Z. 
NEMPRI2016
10. 02. 2016 14:02
Dobrý den, provedla jsem aktualizaci verze 1.10.3.0, instalaci a aktivaci produkt. klíčů. Nejde mi však odeslat příloha k žádosti - načetla se mi do NEMPRI15 (pro rok 2015). Zobrazuje se mi, že nemám pro zpracování platnou licenci. V seznamu modulů mám ale kladně označenou platnost přílohy k žádosti o dávku nem. pro rok 2016. Zjistila jsem, že jsem zapomněla v loňském roce instalovat verzi předchozí 1.9.7, je to snad důvodem? Co mám v takovém případě udělat, prosím? Děkuji, Tothová
Re: NEMPRI2016
10. 02. 2016 15:01
Předpokládala jsem, že v nová verze obsahuje vše. Mám tedy přeinstalovat novou verzi tou starší? Pak zase nainstalovat tu novou?
Děkuji, Tothová
Re: NEMPRI2016
10. 02. 2016 17:54
Dobrý den,

bohužel bez IČ nebo produktového klíče nemohu problém blíže specifikovat. Může se jednat o problém v licenci. Z důvodu že se jedná o veřejné fórum bych doporučil tyto informace sdělit na email hotline@nzservis.cz nebo telefonicky 311 202 111.

S přáním hezkého dne.

Kyp
Autor:

Váš email:


Předmět:


Prevence spamu:
Prosim, zadejte kod, ktery vidite v obrazku pod timto textem. Jestlize je kod spatne citelny, zkuste jeho obsah odhadnout. Zadate-li chybny kod, bude vygenrovan obrazek novy a muzete zkusit stesti znovu.
CAPTCHA
Příspěvek:
Toto je moderované diskusní fórum. Váš příspěvek zůstane skryt dokud nebude schválen moderátorem nebo administrátorem.